internetowe biuro rachunkowe

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

amaro80

Posty

1

Rejestracja

24 cze 2014, o 13:00

internetowe biuro rachunkowe

Postautor: amaro80 » 24 cze 2014, o 13:03

Witajcie. Nie wiem czy wybrany został dobry temat - mam nadzieję, że tak. W każdym razie chodzi mi o to, czy warto korzystać z biur internetowych, rachunkowych. Nie ma w mojej okolicy nic godnego uwagi a nie chce mi się jeździć gdzieś daleko, więc znalazłam ofertę na przykład biura Grakon - ich strona to grakon.com.pl. Czy ktoś może zna to biuro albo może ogólnie wypowiedzieć się na temat takiej współpracy? Dzięki i Pozdrwiam!
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: internetowe biuro rachunkowe

Postautor: Eizzy » 26 cze 2014, o 14:11

Z biura rachunkowego nie korzystam, ale w swojej firmie także wykorzystuje różne portale internetowe np. https://e-konsultantprawny.pl/pl/o-nas/profesjonalizm/ , które ukierunkowane są na pomoc w prowadzeniu firmy, generowaniu umów, prowadzeniu dokumentacji. Warto korzystać z takich innowacyjnych rozwiązań, znacznie poprawia to jakość pracy.
no avatar
User

Grand

Posty

36

Rejestracja

12 maja 2014, o 09:57

Re: internetowe biuro rachunkowe

Postautor: Grand » 3 lip 2014, o 08:04

Jeżeli już rozważasz prowadzenie księgowości przez internet, to najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z wfirma.pl: https://wfirma.pl/ i samodzielna księgowość. Na początku może Ci się wydawać, że sobie nie poradzisz, ale to na prawdę nic trudnego, a w razie wątpliwości zawsze możesz skorzystać z pomocy ekspertów. Na początek zakładasz darmowe 30-dniowe konto bez zobowiązań, żeby móc przetestować system.
no avatar
User

Michael

Posty

4

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:53

Re: internetowe biuro rachunkowe

Postautor: Michael » 31 lip 2014, o 08:19

Obecnie z wieloma biurami możesz się kontaktować mailowo wysyłając im wszelkie dokumenty księgowe tą drogą, a oryginały dokumentów możesz przechowywać u siebie lub w biurze rachunkowym. Inne biura oferują także własny odbiór dokumentów od klienta tak jak w przypadku biura vattax.pl I tak nawiasem milej jest porozmawiać z osobą, która Ci może doradzić w sprawach księgowych niż z komputerem :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.191s | 15 Queries | GZIP : Off ]