Szkolenia zarządzania czasem, poszukuje!

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

kelficki

Posty

2

Rejestracja

19 lip 2014, o 13:55

Szkolenia zarządzania czasem, poszukuje!

Postautor: kelficki » 19 lip 2014, o 14:02

Poproszę o jakieś dobre szkolenia, najlepiej z Krakowa odnośnie dobrego zagospodarowywania czasu. Byłbym wdzięczny za rzetelne informację osób, które brały udział w takowym. Oczywiście z przeglądarki potrafię korzystać ale nie nigdy nie miałem nic wspólnego z organizacją szkoleń i wyborem trenera. Teraz mam zorganizować takowe a chciałbym to zrobić jak najlepiej . Poza tym nie chcę kogoś niesprawdzonego, kto dobrze pozycjonuje się w wyszukiwarce.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Szkolenia zarządzania czasem, poszukuje!

Postautor: razor » 20 lip 2014, o 08:18

Nie polecam korzystać z pierwszego lepszego trenera bądź firmy szkoleniowej z wyszukiwarki. Sam się kiedyś na tym przejechałem kupując dużo tańsze szkolenie który nie wniosło nic do mojej wiedzy. Pod tym względem lepszą inwestycją będzie wybór kogoś poleconego ;)
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Szkolenia zarządzania czasem, poszukuje!

Postautor: blackspade » 21 lip 2014, o 05:15

Jeśli chodzi o temat zarządzania czasem proponuję ASM szkolenia z Krakowa, sprawdzili się tej kwestii prowadząc u nas szkolenie.
Na początku byłem nawet trochę sceptycznie nastawiony bo w ostatniej chwili zmienili trenera i przełożyli szkolenie.
Na szczęście Sławek fajnie poprowadził warsztaty a z jego niektórych wskazówek cały czas korzystam.
Podsumowując muszę przyznać, ze to szkolenie to jedna z lepszych moich inwestycji ;)
no avatar
User

kelficki

Posty

2

Rejestracja

19 lip 2014, o 13:55

Re: Szkolenia zarządzania czasem, poszukuje!

Postautor: kelficki » 21 lip 2014, o 11:07

Dzięki za informację . Niestety nie wiem czy dwa dni szkoleniowe wchodzą w grę, muszę porozmawiać z szefem.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Szkolenia zarządzania czasem, poszukuje!

Postautor: blackspade » 21 lip 2014, o 14:03

Wg mnie dwa dni są optymalne ale to Twój wybór.
Jak pisze przedmówca firm szkoleniowych nie brakuje, ale trzeba trafić na kompetentną.
Niestety nie wszystkie takie są.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.086s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron