Gdzie kupować prezenty?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Gdzie kupować prezenty?

Postautor: kasiazosia » 25 kwie 2014, o 20:40

Dla mnie wszystkie prezenty mogłyby pochodzić ze sklepu Home and You, weszłam tam ostatnio i zakochałam się we wszystkim :D
no avatar
User

pawel30

Posty

187

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: Gdzie kupować prezenty?

Postautor: pawel30 » 25 maja 2014, o 14:01

Dla pracowników dobrym pomysłem na prezent może być kawa. Wiele osób ja pije w pracy, wiec można kupić dla swoich pracowników takie dobre gatunkowo kawy. Może to być http://www.coffeedesk.pl/product/272/Arcaffe-Margo jeśli pracownicy lubią mocną kawę. Taka dobra kawa to jest prezent, który można dawać przy każdej okazji. Jak jest większa okazja to można też zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Gdzie kupować prezenty?

Postautor: oksana » 2 cze 2014, o 09:40

Dla wymagających kobiet polecam http://www.chiara-online.pl ponieważ znajdziecie tak same ekskluzywne marki taki jak: KENZO, Michael Kors, Marc Jacobs itp. Polecam jeśli wasza wybranka lubuję się w modnych gadżetach.
no avatar
User

O_N28

Posty

4

Rejestracja

11 cze 2014, o 07:52

Re: Gdzie kupować prezenty?

Postautor: O_N28 » 11 cze 2014, o 10:04

zgadzam się z przedmówcą też nie mam ulubionego i jedynego sklepu na kupno prezentów,
w zależności dla kogo mam kupić,
może warto zajrzeć na Allegro.pl może tam będzie coś ładnego i niepowtarzalnego :)
videomixhd.pl - Fotografia ślubna.
dianaszadna.pl - szkoła językowa Gorzów.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Gdzie kupować prezenty?

Postautor: Gleniowa » 29 cze 2014, o 14:18

Moim zdaniem najlepiej na intrenecie. Jest dużo większy wybór, po za tym niektóre sklepy stworzyłe teraz takie poradniki jak ten http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy-AGD,1 , i to bardzo ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji. No i jak wiadomo na necie jest też dużo taniej coś kupic.
no avatar
User

tomcloo

Posty

3

Rejestracja

8 lip 2014, o 06:52

Re: Gdzie kupować prezenty?

Postautor: tomcloo » 8 lip 2014, o 07:05

dobrym sklepem, w którym można zaopatrzyć się w upominki jest Allegro.pl, można również na prezent kupić mężczyźnie łądną koszulę lub coś z elektroniki
zawsze można pójść do sklepu z mieście z upominkami :D
blyss.pl - Przyczepy samochodowe.
kaasmed.pl - Kosmetyki naturalne.
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Gdzie kupować prezenty?

Postautor: marcelina.kote » 9 lip 2014, o 07:03

Również uwielbiam wspomniany wcześniej home and you i często kupuję tam rzeczy zarówno dla siebie jak i na prezent. Czasami nawet nie potrafię wyjść z tego sklepu, tyle tam ładnych rzeczy.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Gdzie kupować prezenty?

Postautor: kasiazosia » 10 lip 2014, o 07:25

Prawda? Ponadto w okresie wyprzedaży można kupić wypatrzone produkty po znacznej obniżce. Owszem wybór sklepu, w którym kupimy prezent zależy od tego, co chcemy kupić ale akcesoriów do domu nigdy za wiele. ;-)
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Gdzie kupować prezenty?

Postautor: zyjes » 14 lip 2014, o 13:14

Na sprzedajemy.pl są ciekawe ogłoszenia, nawet jeśli idzie o prezenty. Jak moja dziewczyna chciała psa to oglądaliśmy tam maltańczyki miniaturki w naprawdę dobrych cenach i wszystko z rodowodem.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Gdzie kupować prezenty?

Postautor: oksana » 16 lip 2014, o 07:19

Dla mojej babci kupuję zazwyczaj takie różne przedmioty na http://www.precjoza.waw.pl
Te przedmioty są w sam raz w jej guście, a babcia lubi otaczać się srebrnymi przedmiotami. Chociaż moja koleżanka też była pod wrażeniem kolekcji mojej babci i zamówiłam jej takie cacka w prezencie ślubnym.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 15 Queries | GZIP : Off ]