Dom czy mieszkanie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

freva

Posty

8

Rejestracja

20 lut 2014, o 20:38

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: freva » 17 maja 2014, o 16:01

Dom to świetne rozwiązanie. Ja bardzo się bałam kredytów - przerażały mnie lata spłacania. Pomogły mi jednak opinie ludzi na forach, którzy przekonali mnie, że "nie taki diabeł straszny" ;-) Po przeczytaniu jednej z opinii w tym temacie http://www.comperia.pl/forum/kredyty/30 ... eczny.html coraz bardziej się utwierdzam, że kredyt to słuszne rozwiązanie.
no avatar
User

Hrumix

Posty

89

Rejestracja

4 gru 2013, o 08:17

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Hrumix » 20 maja 2014, o 08:56

Mieszkania są tańsze, ale zgodzę się, że najczęściej potrzebować będziemy kredytu. Oferty mieszkań możemy wygodnie posprawdzać tutaj - http://www.ihouse.pl/ by wiedzieć ile teraz kosztują.
no avatar
User

boryss

Posty

8

Rejestracja

20 maja 2014, o 19:00

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: boryss » 20 maja 2014, o 19:02

Ja zdecydowanie chciałbym mieć dom :) Własny ogród przydomowy i duży garaż to moje marzenie :)
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Gleniowa » 29 cze 2014, o 14:23

A jak chciałabym mieć własny dom a w nim kuchnia i taka lodówka http://www.electro.pl/Lodowki_do_zabudo ... html.Chyba każdemu marzą sie takie własne ctery kąty , cisza , spokój i własne decyzje.
no avatar
User

graszko

Posty

79

Rejestracja

30 mar 2014, o 08:53

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: graszko » 31 lip 2014, o 09:07

ooo tak, lodówka i koniecznie płyta indykcyjna, najlepiej taka: http://www.morele.net/plyta-indukcyjna- ... 7e-570872/
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: vicka » 21 sie 2014, o 10:41

Wszystko ma swoje plusy i minusy. W mieszkaniu nie musisz się martwić, że dach przecieka, w domu - wszystkie takie rzeczy są na twojej głowie. To wylegiwanie się z kawką to mit - bo tak naprawdę, nie masz na to czasu, bo zawsze jest coś do zrobienia. Ja z miłą chęcią oddałabym mój dom za mieszkanie, ale niestety, mieszkam na totalnej wichurze i raczej nikt się nie zamieni :) Ostatnio robiłam remont łazienki i miałam problem ze znalezieniem dobrego hydraulika, mimo, że to okolice Poznania.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: bizz » 11 wrz 2014, o 23:25

Ja zdecydowałem się na docieplenie domu, polecam firmę www: www.docieplenia.pl. Profesjonalna firma działająca na terenie Warszawy. Grono doświadczonych pracowników oraz profesjonalny sprzęt. Firma bardzo solidna, wykonująca bardzo szybko zlecenia. Powiem wam, że już teraz widać efekty ocielplenia domu, straty ciepła są znacznie mniejsze i w domu łatwo utrzymać idealną temperaturę.
no avatar
User

Hrumix

Posty

89

Rejestracja

4 gru 2013, o 08:17

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Hrumix » 14 paź 2014, o 08:23

Dom jednorodzinny możemy w większym stopniu wyposażyć tak jak chcemy, ale musimy zadbać o jego bezpieczeństwo. Na pewno przydadzą się ogrodzenia z odpowiednich materiałów np. metalu. Można również pomyśleć o systemie alarmowym.
no avatar
User

kolski

Posty

8

Rejestracja

15 paź 2014, o 09:11

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: kolski » 15 paź 2014, o 09:13

A ma ktoś porównanie kosztów? Co wychodzi drożej? Utrzymanie własnego mieszkania czy domu? Marzę o domu, ale wydaje mi się, ze koszty są dużo wieksze.
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: nosleep » 22 paź 2014, o 07:38

Ja mieszkam obecnie w mieszkaniu w bloku ;) i chyba tak mi najwygodniej
SzybkiGrosz.pl - najlepsze pożyczki bez BIK
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron