E-learning?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

santasima

Posty

14

Rejestracja

13 lis 2013, o 12:14

E-learning?

Postautor: santasima » 8 mar 2014, o 20:46

Zaastanawiam nad taki kursami wirtualnymi, bo jakoś nigdy nie bylem do nich tak do końca przekonana. Chcę się szybko nauczyć nowego jezyka i sama nie wiem... Muszę w szybkim tempie przyswoić sobie podstawy i trochę bardziej "zaawansowane" slownictwo - będzie mi potrzebe to na studiach (wybieram się tutaj http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia). Jakie (jeśli w ogóle) polecacie kursy e-learningowe?
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: E-learning?

Postautor: apogeum » 11 mar 2014, o 10:04

Moim zdaniem o wiele skuteczniejsze będzie samodzielne uczenie się w domu z programu komputerowego.
Bardzo dobry jest moim zdaniem słynny Profesor Henry:
http://www.skapiec.pl/site/cat/3011/com ... #from78859
Jest świetnie skonstruowany i najlepsze są chyba jego moduły ze słownictwem.
Wnioskuję, że właśnie język angielski Cię interesuje. W tym zakresie powinna być to bardzo dobra opcja.
Polecam również zarejestrować się na przykład na jednym z czatów międzynarodowych i pogadać sobie z obcokrajowcami - dzięki temu będziesz ćwiczyła swój język w praktyce, co jak pewnie wiesz jest o wiele lepsze od teorii.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: E-learning?

Postautor: lattemacchiato » 12 mar 2014, o 10:17

Również polecam Profesora Henry'ego. Dzięki niemu naprawdę można poszerzyć swoje słownictwo i nawet wyrażenie takie jak "stwardnienie tętnic" nie jest mi obce.
Natomiast jeśli chodzi Ci o inny język, to Profesor jest dostępny również w j.hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, niemieckim oraz francuskim.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: E-learning?

Postautor: wiosna » 14 mar 2014, o 13:56

To jakiś program, czy prawdziwy profesor? :)
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: E-learning?

Postautor: marcelina.kote » 14 mar 2014, o 20:14

Moim zdaniem e-learning świetnie się sprawdza jako uzupełnienie kursu tradycyjnego
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: E-learning?

Postautor: bizz » 15 kwie 2014, o 23:09

Bardzo dobre kierunki studiów znajdziecie w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka . Sprawdźcie, po tych studiach można łatwo znaleźć pracę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 13 Queries | GZIP : Off ]