Jak zarobić w wakacje na studia?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: lattemacchiato » 30 sty 2014, o 07:48

Wiosna ma rację. Po prostu wystarczy znaleźć sprawdzoną(a to ważne) stronę z ogłoszeniami, żeby przypadkiem nie wyjechać i nie zostać obcym kraju bez pracy. A tak to nic tylko wysłać CV, dostać tą pracę i pakować walizkę. Wystarczy zacząć tylko od lektury ofert pracy za granicą, która nic nie kosztuje a być może zmieni nasze życie na dobre.
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: nataliakl » 30 sty 2014, o 12:36

Studia wiążą się z dużymi kosztami. Jeśli chcesz studiować w innym mieście niż to, w którym mieszkasz, musisz brać pod uwagę koszty wynajmu pokoju albo codziennych dojazdów. Nie mówiąc o jedzeniu i innych podstawowych potrzebach. Wydaje mi się więc, że wyjazd za granicę to lepsza opcja, niż dorabianie w kraju. W ciągu trzech miesięcy, jeśli zaczepisz się w sklepie czy na jakiś zbiorach, zarobisz maks. 1500 zł/mc. A za 4,5 tys. nie wyżyjesz na studiach przez 9 miesięcy.
no avatar
User

mnuwak

Posty

7

Rejestracja

6 lut 2014, o 08:55

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: mnuwak » 6 lut 2014, o 09:08

Ja mogę polecić stronę http://ps24.net.pl/praca-opieka-niemcy tutaj zarobisz sobie w euro pojedziesz na 2-3 miesiące i możesz później prze pół roku się bawić. Na rękę dostaniesz min 1800 euro
Najlepsze sprzątanie Legionowo, a później wejdź na trec zdobądź energię.
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: marcelina.kote » 12 lut 2014, o 07:49

Praca zagranicą jest dobrym pomysłem, ale najpierw trzeba dobrze sprawdzić agencję pracy
no avatar
User

Ekstremalne Kino

Posty

4

Rejestracja

7 lut 2014, o 10:37

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: Ekstremalne Kino » 14 lut 2014, o 10:42

I chyba w naszym kraju to jest jedyna opcja dla studenta - zagranica na 2-3 miechy
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: animka87 » 21 lut 2014, o 08:31

a sprawdzałeś może takie zlecenia jak praca zdalna ? jest dużo portali z ogłoszeniami tego typu np outwork czy oferia ja tak zawsze szukam :)
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: marcelina.kote » 27 lut 2014, o 16:31

Dodam jeszcze, że po powrocie do kraju można ubiegać się o zwrot podatku z Niemiec czy z innych krajów. Zawsze są to dodatkowe (i nie takie małe) pieniądze, które można uzyskać bardzo prosto.
no avatar
User

Tuzix11

Posty

17

Rejestracja

30 gru 2013, o 07:59

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: Tuzix11 » 5 mar 2014, o 09:33

Jeśli interesujesz się fotografią i masz w tym kierunku umiejętności to można na tym zarobić. Można wynająć studio fotograficzne w krakowie lub w większym mieście. Wynajem nie jest drogi, bo ok. 50 zł za 3 godziny. Zarobić możemy na zdjęciach do dokumentów na przykład.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: januszl » 5 mar 2014, o 10:24

Student ma zawsze mało czasu, więc czemu mu nie zaproponować pracy gdzie jej nakład jest wręcz minimalny a dochody porÓwnywalne z normalną wypłatą. Druga rzecz , czemu tylko praca , czy dochód przez wakacje. Przecież wydatki ma non-stop. Proponuję więc zarabianie przez cały czas i to dobrej kasy. Legalnie , bez żadnej pracy od chwili uruchomienia tej formy zarabiania. Dochód oparty na istniejącej firmie - niemieckiej. Chcesz zarabiać? Pisz lub poczytaj na mojej stronie. Temat - SCC.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

Nevadda

Posty

4

Rejestracja

7 mar 2014, o 09:06

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: Nevadda » 7 mar 2014, o 14:07

to musi być ściema :D
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 15 Queries | GZIP : Off ]