Jak zarobić w wakacje na studia?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

anna_lubawska

Posty

3

Rejestracja

11 mar 2014, o 10:15

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: anna_lubawska » 11 mar 2014, o 10:19

Też tak myślę :(
polecam koszule: koszule
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: zlosliwiec8 » 14 mar 2014, o 15:19

Zawsze możesz poszukać dodatkowej pracy na http://outwork.pl/ Znajdziesz tam głównie oferty pracy w domu przy komputerze więc ze spokojem studenci mogą pracować także po wakacjach. Ja na co dzień pracuję w domu, mam dwójkę dzieci i mam czas praktycznie na wszystko.
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: animka87 » 21 mar 2014, o 09:11

no ten portal http://outwork.pl/ dosc fajny i chyba fajna mozliwosc na zarobek w wakacje i nie tylko :)
no avatar
User

Pres-ona

Posty

27

Rejestracja

25 mar 2014, o 10:55

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: Pres-ona » 25 mar 2014, o 11:09

Ja co roku wyjeżdżam za granicę właśnie w celach zarobkowych. My studenci mamy wakacje aż 3 miesiące przez ten okres można na prawdę bardzo wiele zarobić. Na różnych portalach z ogłoszeniami pojawia się wiele informacji związanych z praca za granicą. Wystarczy poszukać i dowiedzieć sie, która firma jest uczciwa.
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: marcelina.kote » 25 mar 2014, o 19:46

Warto też popytać znajomych, z pewnością część z nich choćby podczas studiów wyjeżdżała
Awatar użytkownika
User

Olga

Posty

52

Rejestracja

26 mar 2014, o 11:28

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: Olga » 26 mar 2014, o 13:48

może zbiór owoców? lub praca na zmywaku?
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: marcelina.kote » 26 mar 2014, o 19:25

Możliwości jest wiele, a przy dobrej znajomości języka można też być kelnerem/ką
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: januszl » 29 mar 2014, o 17:53

Nevada, anna - napisaliście ściema, mój post i oferta. Nie dość że prawdopodobnie pojęcie macie w tych tematach małe , bo przecież nikt na siłę się tym interesować nie musi. To na 100% jestem pewny że żadne z Was nawet nie pomyślało aby sprawdzić to co oferuję i dopiero na podstawie odpowiedniej wiedzy wydać werdykt. Czyli kompletnie nie właściwe podejście do poszukiwania pracy. Bo jeśli tu ktoś z zasady jest to kultura raczej wymaga, że krytykujemy coś co faktycznie znamy, robiąc to w ciemno wydajemy nie potrzebnie opinię o sobie. Ale co do ofert, oferuję zawsze sprawdzone i konkretne. Czyli takie gdzie faktycznie zarabiamy, nawet tego samego dnia.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: kolaa » 6 cze 2014, o 17:31

Jakie studia was interesują? Ja polecam studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka. Bardzo dobra szkoła z kierunkami humanistycznymi. Nowoczesny system nauczania oraz rozwinięty system kształcenia na odległość.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Radan

Posty

3

Rejestracja

8 cze 2014, o 20:11

Re: Jak zarobić w wakacje na studia?

Postautor: Radan » 8 cze 2014, o 20:15

Pomysły macie fajne ale to groszowe zarabianie.
Ja Jakub Bartkiewicz Kolaland
Od kilku miesięcy korzystam z usługi, oferowanej przez serwis www.bogaty-typy.pl Naszym zdaniem serwis ten działa bardzo profesjonalnie. Jego usługi są na wysokim poziomie merytorycznym, a zlecenia realizuje terminowo. Wypłacono mi w miesiąc 4360zł z kapitału 2300zł.  www.bogaty-typy.pl prezentuje najnowszą filozofię inwestycji w Sporcie. Działając ramię w ramię z www.bogaty-typy.pl rośnie szansa, że szybko dorobię się miejmy nadzieję wymarzonych dla mnie 100.000zł.
www.bogaty-typy.pl - to serwis godny polecenia !
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 12 Queries | GZIP : Off ]