Coś nowego?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

Tarmes

Posty

4

Rejestracja

29 sie 2013, o 12:01

Lokalizacja

Kraków

Coś nowego?

Postautor: Tarmes » 29 sie 2013, o 12:04

Witam was serdecznie, mam dosc juz harówy za 900 zł, ciągłego wykorzystywania, jestem po studiach, mam doswiadczenie i chcę otworzyć własny interes.
Co proponujecie, może macie jakieś pomysły?
Mieszkam w mieście 150 000, ludzie niezbyt bogaci. :)
"Szczęście wkrada się do środka przez drzwi, które niechcący zostawiłeś otwarte."
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Coś nowego?

Postautor: green » 4 paź 2013, o 17:49

Wszystko zależy od tego co potrafisz, jakie masz zainteresowania i jakie środki na początek.Fajnie że masz doświadczenie - najlepiej rozkręcić biznes w temacie w jakim ma się już doświadczenie. Jeżeli jest to Twoja pierwsza działalność gospodarcza to przed rozpoczęciem działalności dowiedz się jak najwięcej na temat form podatków, i innych prawnych aspektów dotyczących nowej firmy.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Coś nowego?

Postautor: wiosna » 11 paź 2013, o 09:47

No właśnie. Nie można otworzyć firmy nie wiedząc nic o danym biznesie i branży. Wszystko zależy od tego, w jakim kierunku się kształciłeś, co umiesz robić, w czym jesteś dobry. Odpowiedz sobie na te pytania, odpowiedzi porównaj z aktualnymi trendami na rynku i będziesz miał odpowiedź.
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Coś nowego?

Postautor: nataliakl » 21 lis 2013, o 11:47

Dołączam się do powyższych wypowiedzi. Nie piszesz, po jakich jesteś studiach, jakie są twoje zainteresowania i mocne strony, więc nie jesteśmy w stanie udzielić rzetelnej porady. Pomyśl może o usługach - jeśli jest coś, co potrafisz robić i masz ku temu kwalifikacje, to możesz to wykorzystać.
Przed rozpoczęciem działalności dobrze się zorientuj, jak wygląda kwestia księgowości. Warto zatrudnić osobę, która się na tym zna. Ja polecam księgowość Drezdenko. Powodzenia!
no avatar
User

Gajowy

Posty

29

Rejestracja

19 wrz 2013, o 13:31

Re: Coś nowego?

Postautor: Gajowy » 26 lis 2013, o 15:26

może sklep z seksowną bielizną i zabawkami erotycznymi typu wibratory czy różne żele intymne? ludzie stają się coraz bardziej otwarci w tej tematyce, porzucają tabu i szukają różnych sposobów na podkręcenie temperatury w sypialni, więc i popularność tego typu sklepów coraz większa :)
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Coś nowego?

Postautor: kolaa » 26 lis 2013, o 18:29

A co powiecie na interes typu projekt organizacji ruchu, można na tym dobrze zarobić, a zmiana organizacji ruchu następuje bardzo często z względów na przebudowy lub większe imprezy.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
Awatar użytkownika
User

Kamilla

Posty

6

Rejestracja

9 gru 2013, o 08:34

Re: Coś nowego?

Postautor: Kamilla » 9 gru 2013, o 08:49

Przede wszystkim musisz zrobić analizę swojego otoczenia przed założeniem własnej działalności. Musisz wiedzieć, jaka jest demografia miasteczka, jaka lokalizacja itp. Szkoda zainwestować pieniądze a potem zbankrutować...
no avatar
User

gwiazdkaznieba

Posty

72

Rejestracja

18 maja 2013, o 20:41

Re: Coś nowego?

Postautor: gwiazdkaznieba » 30 gru 2013, o 14:34

Zacznij od usług. W wielkich miastach jest zapotrzebowanie na usługi sprzatania, odśnieżania, czy koszenia trawników.
no avatar
User

wawa

Posty

16

Rejestracja

23 paź 2013, o 15:01

Re: Coś nowego?

Postautor: wawa » 7 sty 2014, o 11:55

Teraz jest początek roku, więc możesz skorzystać z dofinansowania na zależenie działalności gospodarczej.

_______________________________
http://tplink-forum.pl/ - nie oficjalne polskie forum
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Re: Coś nowego?

Postautor: MartaJa » 9 sty 2014, o 14:59

Nie dziwię się tej chęci otworzenia czegoś swojego i podziwiam determinację.
Myślę, że duże możliwości daje nam w tej chwili internet i można spróbować swoich sił na przykład w sprzedaży koszulek z autorskimi nadrukami.
Tu jest więcej informacji o tym: http://cupsell.pl/strony/zarabiaj.html - zawsze to jakiś punkt wyjścia, jeśli nie ma się chwilowo innych pomysłów, a funduszy na rozkręcenie czegoś większego brak.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 13 Queries | GZIP : Off ]