Integracja sensoryczna

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

marmaj

Posty

1

Rejestracja

28 lis 2016, o 12:45

Integracja sensoryczna

Postautor: marmaj » 28 lis 2016, o 12:49

Cześć Wam. Trafiłem na coś takiego jak ta terapia integracji sensorycznej w Warszawie. Czy był ktoś na czymś taki kiedyś? Jakie macie wrażenia?
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: Integracja sensoryczna

Postautor: cupriak » 21 lis 2018, o 14:44

to terapia którą mialo moje dziecko jak było małe, miało zaburzenia integracji sensorycznej.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Integracja sensoryczna

Postautor: LudwikB » 22 lis 2018, o 10:56

Tak, w skrócie to działa tak, że zmysły dziecka nie reagują na bodźce płynące z zewnątrz we właściwy sposób, dlatego trzeba wspomoc je terapią. Nasze dziecko chodziło do Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Świdnicy http://www.tomatis-swidnica.pl/ i muszę powiedzieć, że terapia bardzo dużo dała, dobrze że się na nią zdecydowaliśmy.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Integracja sensoryczna

Postautor: tomekB » 5 gru 2018, o 20:40

W Gdyni z kolei dobrych terapeutów znajdziecie w Instytucie Wspierania Rozwoju. Nasze dziecko miało zajęcia właśnie w tym ośrodka i to był dobry wybór, terapia przyniosła dobre efekty. Cieszymy się, że wcześnie zareagowaliśmy i trafiliśmy w dobre miejsce.
no avatar
User

wycinanka

Posty

8

Rejestracja

19 gru 2020, o 15:26

Re: Integracja sensoryczna

Postautor: wycinanka » 21 gru 2020, o 21:05

Ja uczęszczam do psychiatry w https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ i wiem, że jest tam wielu doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają naprawdę skuteczne metody leczenia. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ofertą, albo umówić się do specjalisty i poradzić jego jaką terapię nam poleca.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.076s | 13 Queries | GZIP : Off ]