Rozmyślanie nad własnym życiem...

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

nica28

Posty

3

Rejestracja

22 sty 2017, o 19:07

Lokalizacja

Portland

Rozmyślanie nad własnym życiem...

Postautor: nica28 » 22 sty 2017, o 19:09

Może zadam zbyt proste i zbyt oczywiste pytanie, ale czy często myślicie nad swoim życiem? Nad tym co było, nad tym co będzie? Czy zdarza się Wam to tylko w sytuacji, gdy jesteście sami np. wieczorem? Ja właśnie mam taki moment. Jestem okropnie zmęczona po pracy i w dodatku złapało mnie jakieś przeziębienie. Męczy mnie już okropnie ta zima. Chciałabym już wiosnę, zieleń i promienie słońca. Wtedy czuję, że żyje. Uwielbiam te wiosenne spacery i jeździć na rowerze. :] Nie wiem czy nie dręczy mnie jakaś depresja. Ciągle wydaje mi się, że jestem beznadziejna. Mam uczucie, że w tych czasach ludzie tylko czekają na Twoje potknięcie. Czasem po prostu przeraża mnie ten świat... :( Króluje tylko własne dobro. Człowiek patrzy tylko na siebie. Czasem po prostu boję się żyć. Macie też tak czasem może?
no avatar
User

wycinanka

Posty

8

Rejestracja

19 gru 2020, o 15:26

Re: Rozmyślanie nad własnym życiem...

Postautor: wycinanka » 19 gru 2020, o 15:29

Mnie uporać się z nadmiernym rozmyślaniem pomogli w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Dużo spraw zaczęło mnie przytłaczać i męczyć, nie wiedziałam jak sobie z nimi poradzić. Ciężko mi było normalnie funkcjonować i coraz częściej towarzyszył mi smutek. Po rozmowach z terapeutą łatwiej byłoby mi uporządkować wiele spraw i zaczęło żyć mi się lżej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.073s | 15 Queries | GZIP : Off ]