Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

smyk

Posty

78

Rejestracja

4 paź 2012, o 10:17

Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Postautor: smyk » 20 paź 2013, o 08:57

Jakie dodatki do garderoby stosujecie podczas spotkań biznesowych? Zależy mi na tym aby nie było za biednie i za bogato...
no avatar
User

pestka

Posty

37

Rejestracja

22 paź 2012, o 08:40

Re: Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Postautor: pestka » 20 paź 2013, o 16:46

Jestem kobietom więc mogę mówić za siebie :) Podczas negocjacji czy spotkań z klientami zawsze należy wyglądać schludnie, profesjonalnie, włosy upięte, delikatny makijaż oraz jakaś skromna biżuteria typu typu takich eleganckich srebrnych kolczyków http://srebrnyraj.pl/kolczyki-srebrne-cat-3.aspx (najlepiej takie z wkętkami bo są wygodne). Konieczny jest również zegarek na rękę oraz jakieś przyjemne perfumy ale to rzecz gustu :)
no avatar
User

Twassek

Posty

2

Rejestracja

22 paź 2013, o 07:36

Re: Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Postautor: Twassek » 22 paź 2013, o 07:45

Ja myślę, że fajnie można wyglądać w koszuli + dżinsach. Ważna będzie odpowiednia koszula, trochę fantazyjna, trochę elegancka. Czasami by dobrze wyglądała potrzebne będzie czyszczenie chemiczne lub kupno nowej. Do tego fajnie może wyglądać kapelusz, tylko ważne by dobrze go spasować.
no avatar
User

antonina

Posty

11

Rejestracja

22 paź 2013, o 09:39

Re: Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Postautor: antonina » 22 paź 2013, o 09:49

Garniaczek jakoś lepiej pasuje do spotkań biznesowych. Jeżeli chodzi o dodatki to apaszka, broszka, delikatna biżuteria- oczywiście dopasowane do całości.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Postautor: kasiazosia » 22 paź 2013, o 10:02

Dobry neseser/aktówka, a w przypadku kobiet skórzana torebka, z tym wygląda się profesjonalnie. I okulary! Jeśli ktoś nie ma wady wzroku to mogą być tzw. zerówki, w okularach zawsze wygląda się inteligentnie :D
no avatar
User

Bereniczka88

Posty

4

Rejestracja

13 lis 2013, o 09:34

Re: Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Postautor: Bereniczka88 » 13 lis 2013, o 09:41

U mężczyzn moim zdaniem rewelacyjnie sprawdzą się jakieś proste i nowoczesne spinki do mankietów, mogą być stalowe. Natomiast wizytówką eleganckiej kobiety są dla mnie dobre i efektowne buty 8-)
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Postautor: Melonik » 26 cze 2016, o 16:49

Moim zdaniem spokojnie saszetki skórzane , będa odpowiednie ale biznesmenów. Wiadomo, że jakość ich musi być wysoka i odpowiednio musza się prezentować, ale jest to bardzo praktyczny dodatek, który docenia każdy facet.
no avatar
User

waleczka

Posty

5

Rejestracja

20 lut 2017, o 18:20

Re: Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Postautor: waleczka » 20 lut 2017, o 18:39

To zależy od indywidualnych potrzeb, okazji i rodzaju urody. Może czasem warto nie tylko poszukać w sieci, ale udać się do kogoś, kto się takimi sprawami profesjonalnie zajmuje?
Awatar użytkownika
User

paulin88

Posty

5

Rejestracja

19 lut 2017, o 14:20

Re: Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Postautor: paulin88 » 22 lut 2017, o 14:29

Ważne, żeby było elegancko :)
- Dobrze, dobrze. A czy ja protestuję? Ale wolno mi chyba mieć swoje własne zdanie?
- Oczywiście, jeżeli tylko zgadza się z naszym zdaniem, dlaczego nie?
no avatar
User

Calzedonia

Posty

116

Rejestracja

8 maja 2017, o 07:55

Re: Jakie dodatki do garderoby dla biznesmenów i bizneswone?

Postautor: Calzedonia » 16 mar 2020, o 12:22

Na pewno skórzane dodatki dużo dają biznesmenom. No chociażby półbuty skórzane. Za to kobietom nie tylko buty, ale także i torebki. Bardzo fajne skórzane torebki widziałam w sklepie https://davidryan.pl/ i też myślę o takiej kurtce.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron