Door To Door w serwisie samochodowym

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

PremiumSerwis

Posty

1

Rejestracja

24 sty 2012, o 07:28

Door To Door w serwisie samochodowym

Postautor: PremiumSerwis » 24 sty 2012, o 07:31

Witam serdecznie,

piszę tutaj gdyż chciałbym poznać opinie specjalistów na temat mojego startującego biznesu.

Biznes polegał będzie na serwisowaniu samochodów (usługi mechaniczne, elektryka, kosmetyka samochodowa itp.) z tym, że poprzez usługę door-to-door. Mamy już stronę internetową pod adresem www kropka premiumserwis kropka pl. Nie chcemy łamać tym adresem regulaminu, raczej prosić o opinie, a więcej jest opisane właśnie tam.

Usługa będize kierowana głównie do zamożniejszej i posiadającej mniej czasu klienteli. Do tego bardzo bogata obsługa posprzedażowa czyli Internetowa Księga Serwisowa, abonament przypominaczy (dokładnie tak jak w przypadku obsługi dużych flot samochodowych).

Co wy o tym sądzicie? Może macie jakieś rady, o których powinniśmy słyszeć?:)

Będziemy wdzięczni za odpowiedź.
no avatar
User

pcmaster

Posty

3

Rejestracja

6 lut 2012, o 17:49

Re: Door To Door w serwisie samochodowym

Postautor: pcmaster » 6 lut 2012, o 19:07

Pomysł interesujący, ale obawiam się nieco o realizację w naszym kraju ...
Poza tym od strony technicznej: teksty na stronie zupełnie nie czytelne na tle z 'bąbelkami'. Główna strona wygląda bardzo dobrze, do momentu aż zjedzie się niżej. Nie wiem czy w ogóle jest sens przedłużać ją by zjeżdżać w dół, bo z lewej i prawej strony zostaje jeszcze trochę miejsca na aps do facebooka lub inne widżety.
Menu górne totalnie nie widoczne.

Przyjrzyj się stronie z poziomu osoby która widzi ją pierwszy raz w życiu i odpowiedz sobie, czy zainteresowała Cię na tyle, by zostać na niej dłużej niż 15 sek.

p.s obrazek mycia auta przy 'serwisie' ;)
no avatar
User

Polak30

Posty

43

Rejestracja

20 lut 2012, o 14:11

Re: Door To Door w serwisie samochodowym

Postautor: Polak30 » 20 lut 2012, o 14:18

Naprawa auta door-to-door? ja to sobie wyobrażam tak, że dzwonisz i auto jest zabierane na lawecie.
Przecież jak pójdzie komp w aucie to raczej na miejscu nie naprawisz.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Door To Door w serwisie samochodowym

Postautor: Piaskowa » 29 sie 2013, o 11:33

Naprawa w miejscu jest raczej niemożliwa w wielu przypadkach. Gdy potrzebna jest np. naprawa turbin to raczej nie zrobi się wszystkiego przed domem.
no avatar
User

Damian88

Posty

25

Rejestracja

20 mar 2013, o 18:05

Re: Door To Door w serwisie samochodowym

Postautor: Damian88 » 25 paź 2013, o 18:31

Często faktycznie trzeba zostawić auto na dłużej, ale niektóre warsztaty przesadzają. Szybko auta naprawiają tutaj: naprawa elektroniki samochodowej warszawa
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Door To Door w serwisie samochodowym

Postautor: zyjes » 15 lut 2014, o 12:18

Mój passat tak mi zrobił ostatnio. Jechałem trasą i nagle komputer się odezwał coś po niemiecku. Za 2 minuty zgasł i kontrolka serwisu się załączyła.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 13 Queries | GZIP : Off ]