Prace w ogrodzie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Prace w ogrodzie

Postautor: lwiątko » 25 kwie 2013, o 20:05

Zaczęliście już?
Ja cały poprzedni weekend ryłam w ogrodzie :) Ale radocha!
Teraz czas na małe zakupy. Na razie zamówiłam sobie nowe grabie i ciśnieniowy opryskiwacz, o taki: http://ogrodosfera.pl/opryskiwacze, ale na tym pewnie się nie skończy ;)
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, o 17:13 przez lwiątko, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Prace w ogrodzie

Postautor: kaloszkowa » 26 kwie 2013, o 10:56

ja właśnie w tym roku planuję zakup działki rekreacyjnej więc na razie zgłębiam wiedzę odnośnie roślin i projektowania jak również powoli kompletuje sprzęt ogrodniczy :)
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Prace w ogrodzie

Postautor: apogeum » 29 kwie 2013, o 07:33

Ja już od kilku dni pracuję w ogrodzie i zastanawiam się nad zmianami. Mianowicie chodzi mi o kamień ozdobny na którym można np. postawić donice z ładnymi kwiatami. Czy myślicie że to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Re: Prace w ogrodzie

Postautor: MartaJa » 7 maja 2013, o 12:42

Według mnie taki kamień to świetny pomysł. Ogólnie podobają mi się takie ogrody, które żyją własnym życiem, bez większej ingerencji właścicieli. Ja w tym roku postanowiłam za to trochę odświeżyć nasz kącik do wypoczynku i grillowania. Brakuje nam tam jakiegoś fajnego oświetlenia, a budżet mamy nieco okrojony. Ktoś z Was orientuje się, czy takie taśmy LED nadają się do ogrodu - ogólnie na zewnątrz? I jak się je instaluje?
no avatar
User

gwiazdkaznieba

Posty

72

Rejestracja

18 maja 2013, o 20:41

Re: Prace w ogrodzie

Postautor: gwiazdkaznieba » 20 maja 2013, o 11:04

ja nie mam ogrodu, ale ostatnio miałam okazję trochę ogarnąć ogródek rodziców przy ich mieszkaniu w Bydgoszczy całkiem nieźle mi poszło, nie ukrywam, że bardzo chciałabym mieć duży dom z małym ogródkiem albo nad odwrotnie mały domek z wielkim ogrodem :D
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Prace w ogrodzie

Postautor: kasiazosia » 24 maja 2013, o 05:58

Ja przedwczoraj zebrałam z ogródka moje pierwsze tegoroczne i w ogóle moje pierwsze własne w życiu rzodkiewki. To dopiero była radocha!! Codziennie patrzę, jak rosną mi te wszystkie sałaty, szpinaki i inne ogórki i uśmiecham się sama do siebie :) Tylko te niskie temperatury mnie martwią :(
no avatar
User

poziomek

Posty

10

Rejestracja

6 wrz 2013, o 17:21

Re: Prace w ogrodzie

Postautor: poziomek » 9 paź 2013, o 19:10

MartaJa pisze:Według mnie taki kamień to świetny pomysł. Ogólnie podobają mi się takie ogrody, które żyją własnym życiem, bez większej ingerencji właścicieli. Ja w tym roku postanowiłam za to trochę odświeżyć nasz kącik do wypoczynku i grillowania. Brakuje nam tam jakiegoś fajnego oświetlenia, a budżet mamy nieco okrojony. Ktoś z Was orientuje się, czy takie taśmy LED nadają się do ogrodu - ogólnie na zewnątrz? I jak się je instaluje?


Myślę że lepszy efekt jakbyś zamontowała normalne Oświetlenie led punktowe światła dałyby lepszy efekt wieczorem:) ale to kwestia gustu każdy urządza swój ogród jak chce:) a to będzie podświetlenie ścieżki? Takie ledy nadają się do ogrodu jak najbardziej i są łatwe w instalacji:)
no avatar
User

JolaK

Posty

8

Rejestracja

19 wrz 2013, o 18:15

Re: Prace w ogrodzie

Postautor: JolaK » 9 paź 2013, o 21:24

Ostatnio widziałam ciekawe i tanie oświetlenie do ogrodu na stronie www.tutaj-tanio.pl
no avatar
User

siódemka

Posty

4

Rejestracja

18 paź 2013, o 09:12

Re: Prace w ogrodzie

Postautor: siódemka » 18 paź 2013, o 09:31

Ja już zakończyłam wszelkie prace ogrodowe. Tylko teraz z liśćmi jeszcze się uporać i można czekać do wiosny.
ABC wątroby leczenie wątroby serwis o wątrobie
no avatar
User

MacDonald

Posty

40

Rejestracja

16 sie 2013, o 12:43

Re: Prace w ogrodzie

Postautor: MacDonald » 6 gru 2013, o 08:44

Znam dobry sposób na pozbycie się liści z ogrodu przy minimalnym wysiłku. :) Trzeba po prostu zakupić sobie taki specjalny odkurzacz ogrodowy, a wybór wśród modeli odkurzaczy do liści jest spory, więc coś na pewno można dla siebie znaleźć.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 13 Queries | GZIP : Off ]