Słupki i blokady parkingowe

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Słupki i blokady parkingowe

Postautor: kolaa » 24 cze 2013, o 09:15

Słupki i blokady parkingowe to najtańszy i najłatwiejszy sposób na zarezerwowanie miejsca parkingowego, a kupując słupki prosto od producenta, mamy gwarancję, że są zrobione z najlepszego materiału. Takie właśnie są słupki i blokady parkingowe które oferuje firma propaq. Dane techniczne produktów znajdują się na stronie http://slupki-blokady-parkingowe.pl/index.html. Satysfakcja gwarantowana.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Bimen

Posty

13

Rejestracja

14 maja 2013, o 09:50

Re: Słupki i blokady parkingowe

Postautor: Bimen » 25 cze 2013, o 11:28

a co zlegalnoscia? mozna sobie ot tak wstawiac? przeciez miejsce parkingowe to tylko dzierzawa? poprawi mnie ktos?
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Słupki i blokady parkingowe

Postautor: apogeum » 3 lip 2013, o 11:54

No tez nie jestem do końca przekonany czy jest to w 100% legalne, szczerze mówiąc nigdy nie mam problemów z zaparkowaniem ale też nigdy nie spotkałem się z słupkami na parkingu;)


______________________________________
siūlai
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Słupki i blokady parkingowe

Postautor: vicka » 17 lip 2013, o 08:01

Jeśli chodzi o blokady parkingowe to polecam firmę P.P.H.U. PRO-PAK Halina Kłoczewiak
no avatar
User

meduz

Posty

7

Rejestracja

17 lip 2013, o 11:52

Re: Słupki i blokady parkingowe

Postautor: meduz » 18 lip 2013, o 05:51

Bimen pisze:a co zlegalnoscia? mozna sobie ot tak wstawiac? przeciez miejsce parkingowe to tylko dzierzawa? poprawi mnie ktos?



Wydaje mi sie, że nie można sobie tak po prostu takiego słupka postawić. zresztą na parkingach pod blokiem nie widać takich słupków co by mogło znaczyć, że nie jest to takie proste.
no avatar
User

jerzygrzeszcz90

Posty

1

Rejestracja

8 mar 2017, o 10:19

Re: Słupki i blokady parkingowe

Postautor: jerzygrzeszcz90 » 8 mar 2017, o 10:22

Jeżeli poszukujesz takich elementów, które odgrodzą i zabezpiecza przestrzeń parkingową to z pewnością warto skorzystać z usług sklepu internetowego http://sklep.metalmix.info, który w swoim asortymencie ma na prawdę pokaźny zasób elementów gotowych do wykorzystania w przestrzeni miejskiej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.255s | 12 Queries | GZIP : Off ]