Gdzie na urlop?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: wiosna » 15 maja 2013, o 10:54

A ja wciąż jeszcze nie mam żadnych konkretnych planów na wakacje i sama nie wiem, czy uda mi się gdziekolwiek pojechać w tych letnich miesiącach.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: krzysztofol » 17 maja 2013, o 19:35

Jeżeli nie masz żadnych konkretnych planów może wybierz się nad Zalew Zegrzyński? Byłem tam na weekend majowy razem ze znajomymi. Nocowaliśmy w centrum rekreacyjnym Promenadzie i zamierzamy wynająć tam noclegi na tydzień w lipcu albo sierpniu.
Świetne miejsce - szczególnie jeśli lubisz aktywnie spędzać czas. Oferują bardzo wiele ciekawych atrakcji: liczne sporty drużynowe, wodne a nawet golf albo loty balonem.
Można tam też smacznie zjeść. Jest tam fajny Country Saloon z kuchnią w stylu kowbojskim :D
Ceny mają moim zdaniem bardzo korzystne.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: wiosna » 20 maja 2013, o 06:48

Brzmi to bardzo fajnie na wakacje z paczką przyjaciół, ale obawiam się, że nie uda nam się zebrać w tym roku, więc chyba nic z tego.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: kasiazosia » 24 maja 2013, o 06:04

Ja za 1,5 tygodnia jadę do Chorwacji w podróż poślubną :)) Będziemy mieszkać w hotelu na Półwyspie Pelješac, w mieście Trpanj :) To małe miasteczko, z którego widać wyspę Korčula, mam nadzieję, że będzie pięknie :) Już się nie mogę doczekać :D
no avatar
User

Renata Tyczyńska

Posty

19

Rejestracja

9 maja 2013, o 09:13

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: Renata Tyczyńska » 26 maja 2013, o 16:35

bond pisze:Ja w tym roku nad Morze Bałtyckie :) Kołobrzeg albo Międzyzdroje - oby pogoda dopisała.



zawsze co bywałam nad Bałtykiem, nigdy pogoda nie dopasowała, a czasami można wycieczkę zagraniczna znaleźć w podobnej cenie
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: wiosna » 27 maja 2013, o 09:48

kasiazosia pisze:Ja za 1,5 tygodnia jadę do Chorwacji w podróż poślubną :)) Będziemy mieszkać w hotelu na Półwyspie Pelješac, w mieście Trpanj :) To małe miasteczko, z którego widać wyspę Korčula, mam nadzieję, że będzie pięknie :) Już się nie mogę doczekać :D


Świetne plany, zazdroszczę :)
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: lwiątko » 29 maja 2013, o 17:31

U mnie obowiązkowo wakacje nad jeziorem.
Nie wiem tylko jeszcze dokąd pojadę. Wczoraj cały wieczór przeglądałam oferty na tej stronie: http://czystejeziora.pl/ i jak na razie na nic się nie zdecydowałam :P
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: wiosna » 3 cze 2013, o 07:00

Moje plany zaczynają się powoli klarować. Przeglądałam wczoraj przeróżne opcje tanich podróży i zdecydowałam się wstępnie na południową Hiszpanię w połączeniu z Maroko. Przelot do Malagi i z powrotem może kosztować już około 400zł, więc całkiem nieźle.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: kasiazosia » 27 cze 2013, o 13:28

Ja już po naszych cudownych wczasach, aż żal, że to koniec, ale w sumie nie będę płakać, bo jak się uda, to będziemy polować jeszcze na wycieczki last minute i może uda się załapać na kolejny bajeczny wypoczynek :D
no avatar
User

czarna_wołga

Posty

16

Rejestracja

29 cze 2013, o 17:30

Re: Gdzie na urlop?

Postautor: czarna_wołga » 29 cze 2013, o 18:12

Ja w tym roku na Mazury się wybieram, już nie mogę się doczekać :D
Cięcie metalu wodą - http://ciecie-woda.pl/oferta
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 13 Queries | GZIP : Off ]