Pośrednictwo Łóżek medycznych z Chin

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Trener3322

Posty

1

Rejestracja

28 gru 2020, o 14:44

Pośrednictwo Łóżek medycznych z Chin

Postautor: Trener3322 » 28 gru 2020, o 14:52

Witaj serdecznie!
Jestem nowy na forum i będę niezmiernie wdzięczny za każdą pomoc ludzi którzy tak jak i ja zaczynali w pierwszych biznesach :)

Mianowicie jestem pośrednikiem firmy chińskiej zajmującej się sprzedażą Łóżek medycznych, ortopedycznych.

Oraz pośrednikiem firmy z Malezji zajmującej się produkcją rękawiczek nitrylowych medycznych.

Moim problemem jest to że nie mam zielonego pojęcia jak sprzedać taką ilość, nie posiadając jej fizycznej.
Mianowicie mam możliwość zamówienia krótkiego kontenera o długości 20 stóp gdzie wchodzi około 20 - 30 Łóżek medycznych oraz 700 tyś sztuk rękawiczek nitrylowych (7 tyś opakowań po 100 sztuk) i dwukrotną ilość towaru w długim kontenerze 40 stóp.

Zastanawia mnie co na moim miejscu zrobilibyście nie mając pieniędzy na zakup takiego kontenera na własną rękę i sprzedania produktów w detalicznych ilościach.

Za każdy dobry pomysł będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.077s | 11 Queries | GZIP : Off ]