Portale internetowe B2B

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

PiotrN

Posty

1

Rejestracja

30 sty 2012, o 20:00

Portale internetowe B2B

Postautor: PiotrN » 30 sty 2012, o 20:04

Witam,

Zajmuje się importem rzeczy z Chin i Indii. Otóż chciałem troszeczkę unowocześnić swoją działalność i postanowiłem umieścić swoje ogłoszenia hurtowe na specjalnie do tego przygotowanych Portalach.
Otóż proszę podpowiedzcie mi, ponieważ jak do tej pory przetestowałem:
1. Zentradę - głównie Niemieccy odbiorcy, także sprzedaż żadna
2. Marketeo - całkowicie niefunkcjonalna strona, brak jakiejkolwiek przejrzystości, najnormalniej w świecie zbyt skomplikowana dla mnie
3. Solostocs - nikt nie pilnuje zasad B2B czyli sprzedaży hurtowej...

I ostatnio w internecie szukałem coś o B2B i wpadłem jeszcze na B2B-portal, tak na pierwszy rzut oka widać że nowe miejsce w internecie, czy ktoś z Was może testował już ? Wydaje się być interesujące w szczególności po przeczytaniu DEMO ...
PS.
W ogłoszenia żeby wejść, to u góry jest przycisk przejdź do... - z 15min szukałem ...
PS2.
Załapałem się na konkurs :)
no avatar
User

goldendesign

Posty

2

Rejestracja

4 lut 2012, o 22:31

Re: Portale internetowe B2B

Postautor: goldendesign » 4 lut 2012, o 22:40

Witam

Chciałbym zapytać czy nie interesowała by Pana współpraca ze sklepem internetowym na zasadach dropshipping'u. Państwo odpowiedzialni będą wyłącznie za realizacje zamówień złożonych w sklepie.W przypadku zainteresowania ofertą szczegóły współpracy do ustalenia. Zapraszam do współpracy. Kontakt PRIV
GoldenDesign
Przemysław Bartnicki
tel.512-479-824
GG: 8950837
e-mail: info@goldendesign.com.pl
www.goldendesign.pl
www.katalog4you.pl
www.pavlo-meble.pl
no avatar
User

Babic

Posty

3

Rejestracja

22 lut 2012, o 18:51

Re: Portale internetowe B2B

Postautor: Babic » 23 lut 2012, o 12:19

Ja korzystam z e-b2b.org i myślę, że ta platforma jest najprostsza w użyciu no i na pewno się sprawdza.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 12 Queries | GZIP : Off ]