Poprawna konfiguracja serwera dedykowanego

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

smyk

Posty

78

Rejestracja

4 paź 2012, o 10:17

Poprawna konfiguracja serwera dedykowanego

Postautor: smyk » 19 lis 2013, o 11:01

A czy znacie kogoś kto zajmuje się konfiguracją hostingów dedykowanych? Myślałem, że sobie z tym poradzę ale po kilkugodzinnych próbach muszę się poddać ;/
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Poprawna konfiguracja serwera dedykowanego

Postautor: krzysztofol » 19 lis 2013, o 14:34

Tutaj zrobią Ci to sprawnie i za rozsądne pieniądze (250zł). Jeżeli się na tym nie znasz to nie ma co się za to zabierać. Z konfiguracją serwera jest podobnie jak z układaniem glazury - jeżeli nie ma się odpowiednich umiejętności i doświadczenia to efekt końcowy będzie koszmarny.
no avatar
User

pepper

Posty

65

Rejestracja

22 paź 2012, o 10:54

Re: Poprawna konfiguracja serwera dedykowanego

Postautor: pepper » 4 gru 2013, o 08:21

Od tego jest outsourcing IT w Atenie. Zajmują się tam rozwiązaniami IT dla biznesu. W swojej ofercie posiadają nie tylko zarządzanie serwerami dedykowanymi ale również wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów, cloud computing oraz zabezpieczeniem danych, sieci i systemów. Napisz do nich maila z zapytaniem...
no avatar
User

santasima

Posty

14

Rejestracja

13 lis 2013, o 12:14

Re: Poprawna konfiguracja serwera dedykowanego

Postautor: santasima » 11 sty 2014, o 23:43

A gdzie masz wykupiony abonament? Ja miałam np. abonament w nazwa.pl i nie było większych problemów z konfiguracją. Poza tym do dyspozycji miałam obsługę techniczną, jakby coś szlo nie tak. Ja zdecydowałam się na serwer vps, tu szczegóły: http://www.nazwa.pl/vps/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.207s | 12 Queries | GZIP : Off ]