Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Dział o zarabianiu na Giełdzie Papierów Wartościowych, a także na giełdzie walutowej - forex.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Postautor: Piaskowa » 5 wrz 2017, o 15:16

Przeciwnie. Nie tylko nie stawia ograniczać, ale mocno ułatwia działanie, szybkie reagowanie i korzystanie z narzędzi.
Ale przecież na ten temat już było pisane. Pogadaj z ludźmi, którzy działają z powodzeniem na forexie i znajdź takich, którzy obserują rynek jedynie poza godzinami pracy. Powiem ci, że - ciężko.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Postautor: komper » 6 wrz 2017, o 06:50

Już wczoraj sobie to zainstalowałem. Na razie tylko tak z grubsza obejrzałem sobie, jak to wygląda.
W kolejnych dniach zamierzam inwestować na wersji demo tego systemu.
Tak chyba będzie mi najłatwiej o poznanie wszystkich najważniejszych funkcji.
Cóż - zobaczymy, ale patrząc na bazę wiedzy, to wszystko powinno się udać łatwo opanować.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Postautor: Piaskowa » 7 wrz 2017, o 16:24

Jeśli znasz już system pod komputery, to z aplikacją nie będziesz miał żadnych problemów - od razu zrozumiesz, o co w niej chodzi. Zresztą - ustawienie poszczególnych opcji jest prawie identyczne. Wszystkie te same funkcje, proste zasady działania, aplikacja domyślna, wszystko dokładnie widać.
Ale śmiało - napisz swoje odczucia po testach.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Postautor: komper » 8 wrz 2017, o 06:36

No właśnie łatwo to idzie, w sumie nie ma się czego uczyć. Prosty ten system. Samo inwestowanie to kwestia kilku kliknięć. Opanowanie systemu to raczej pikuś. Bardziej pochłania czas zrozumienie dodatków i samo obserwowanie rynku walutowego. Ale rzeczywiście - sama aplikacja easyMarkets działa bardzo łatwo. Nawet specjalnie nie muszę szukać informacji o tym, co na jakiej zasadzie tam działa.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Postautor: Piaskowa » 11 wrz 2017, o 14:55

Sam system nie stanowi większego problemu - bardziej problemem jest ogólnie rynek walutowy i jego zrozumienie.
easyMarkets jest tak skonstruowane, żeby nauka samej platformy nie zajmowała wiele czasu.
Masz pracować nad znajomością rynku, ewentulanie narzędzi forexowych. Platforma nie powinna komplikować inwestowania.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Platforma forex z dobrą aplikacją na smartfony

Postautor: komper » 13 wrz 2017, o 06:37

Dużo czytam, szczególnie o doświadczeniach i inwestycjach innych. Obserwuję publikacje dotyczące zmian rynkowych, zmian na rynkach walutowych, ważnych wydarzeń. Chcę zobaczyć, jak to wpłynie na moje decyzje, tzn. czy sugerowanie się tym, da dużo lepsze wyniki moich inwestycji. Ogólnie - jestem na tak. Na aplikację easyMarkets przychodzą mi powiadomienia, wygląda to dobrze. Zobaczymy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.069s | 12 Queries | GZIP : Off ]