Planowanie finansowe i budżetowe - pomoc?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Pres-ona

Posty

27

Rejestracja

25 mar 2014, o 10:55

Planowanie finansowe i budżetowe - pomoc?

Postautor: Pres-ona » 30 cze 2014, o 09:26

Jestem właścicielką dość dużej firmy, niestety nie jestem w stanie sama wszystkiego dopilnować. Najbardziej obawiam się o kwestie finansowo-budżetowe, gdyż nie zawsze mam możliwość usiąść nad tym i samodzielnie wszystko przeanalizować. Czy korzystanie z usług firm, które m.in. zajmują się planowaniem biznesowym to dobre wyjście z sytuacji? Jak na tą chwilę moim faworytem jest - http://www.mddp-bc.pl/uslugi/planowanie-raportowanie-i-konsolidacja/planowanie-i-budzetowanie/ I na tym opisie opieram swoją wiedzę o usługach związanych z tym tematem.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Planowanie finansowe i budżetowe - pomoc?

Postautor: aisha » 1 wrz 2014, o 15:11

Ja wszystkim zajmuję się sama. Bałabym się powierzyć choćby niektóre sprawy obcej firmie. Może spróbuj sobie zorganizować czas tak by starczyło ci go na wszystko. Ja niedawno usiadłam i na spokojnie zaczęłam szukać sposobów na optymalizację kosztów w firmie. Dzięki temu rozwiązałam już sprawę wysokich rachunków podczas zagranicznych delegacji (kupię międzynarodowe karty SIM Truphone z goo.gl/0SnZMW) i kosztów paliwa (zainwestujemy w LPG).
no avatar
User

Edyta Iwanicka

Posty

9

Rejestracja

1 wrz 2014, o 08:16

Lokalizacja

Wrocław

Re: Planowanie finansowe i budżetowe - pomoc?

Postautor: Edyta Iwanicka » 5 wrz 2014, o 07:51

Może zastanów się nad zatrudnieniem nowej osoby na stanowisko menedżera finansowego? Skoro masz dużą firmę, to objęcie swoją uwagą wszystkiego jest z pewnością trudne. Wiadomo z zatrudnieniem nowej osoby wiążą się koszty, ale nie warto powierzać tajne informacje na temat kondycji finansowej przedsiębiorstwa w ręce osób, których tak naprawdę nigdy dobrze nie poznasz. Do przygotowania zakresu obowiązków takiego menedżera polecam Ci artykuł: http://poradnik.wfirma.pl/-jakie-zadania-ma-menedzer-finansowy-w-przedsiebiorstwie
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 12 Queries | GZIP : Off ]