Pełna księgowość w małym przedsiębiorstwie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Kolumbia

Posty

8

Rejestracja

20 maja 2021, o 11:32

Pełna księgowość w małym przedsiębiorstwie

Postautor: Kolumbia » 2 gru 2021, o 09:22

Cześć. Jestem właścicielem małej firmy i prowadzenie pełnej księgowości jest dla mnie sporym wyzwaniem. Szukam kogoś kto by mi w tym pomógł. Zatrudnienie nowego księgowego jest rozwiązaniem, które jest dla mnie bardzo kosztowne i ryzykowne, dlatego chciałbym nawiązać współpracę z kimś pewnym. Kogo możecie mi polecić w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego?
no avatar
User

tenderm

Posty

296

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Pełna księgowość w małym przedsiębiorstwie

Postautor: tenderm » 6 gru 2021, o 10:06

Żeby ułatwić prace związane z księgowością warto zastanowić się nad siecią https://www.oscbr.pl/. Jest to duże ułatwienie, mój mąż korzysta z tej alternatywy i jest bardzo zadowolony, dzięki niemu może zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.
no avatar
User

Kolumbia

Posty

8

Rejestracja

20 maja 2021, o 11:32

Re: Pełna księgowość w małym przedsiębiorstwie

Postautor: Kolumbia » 13 gru 2021, o 14:37

Kolumbia pisze:Cześć. Jestem właścicielem małej firmy i prowadzenie pełnej księgowości jest dla mnie sporym wyzwaniem. Szukam kogoś kto by mi w tym pomógł. Zatrudnienie nowego księgowego jest rozwiązaniem, które jest dla mnie bardzo kosztowne i ryzykowne, dlatego chciałbym nawiązać współpracę z kimś pewnym. Kogo możecie mi polecić w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego?


Update: Znajomy polecił mi biuro rachunkowe Magnesuperat. Jakby ktoś jeszcze szukał to zostawiam tutaj ich stronę: https://magnesuperat.pl/uslugi-ksiegowe/pelna-ksiegowosc/
no avatar
User

majja

Posty

91

Rejestracja

23 lip 2016, o 17:27

Re: Pełna księgowość w małym przedsiębiorstwie

Postautor: majja » 28 gru 2021, o 23:34

Jeśli szukacie najlepszego biura rachunkowego które zajmie się kompleksowo księgowością to szczerze polecam WZ Partners w Warszawie i w Poznaniu. To rodzinna firma gdzie stawiają przede wszystkim na najwyższą jakość usług, a rzetelna obsługa klienta to priorytet. Od 30 lat na rynku, naprawdę godny polecenia zespół który nie stoi w miejscu a ciągle stawia na rozwój i szkolenia.
no avatar
User

rannyptaszek

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:44

Re: Pełna księgowość w małym przedsiębiorstwie

Postautor: rannyptaszek » 29 gru 2021, o 13:21

Popytaj w lokalnych grupach na fb
no avatar
User

piotrekzmoj

Posty

21

Rejestracja

15 wrz 2020, o 19:54

Re: Pełna księgowość w małym przedsiębiorstwie

Postautor: piotrekzmoj » 24 lut 2022, o 22:05

czy wasi księgowi korzystają z jakichś czasopism albo serwisów dla profesjonalistów? Zastanawiam się czy naszej księgowej nie kupić abonamentu w portalfk.pl mają tam przygotowane przez ekspertów treści, wszystko jest w zgromadzone w jednym miejscu
no avatar
User

malgorzata80

Posty

443

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Pełna księgowość w małym przedsiębiorstwie

Postautor: malgorzata80 » 2 cze 2022, o 06:36

Jeśli chcesz skupić się na prowadzeniu własnego biznesu, nie tracić czasu na ciągłe śledzenie zmian w przepisach i niekończącą się papierkową robotę, to koniecznie skorzystaj z usług biura rachunkowego https://www.gardeprofit.pl/ gdzie uzyskasz gwarancję wsparcia księgowego na każdym etapie rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.
no avatar
User

stoperek

Posty

3598

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Pełna księgowość w małym przedsiębiorstwie

Postautor: stoperek » 29 cze 2022, o 15:17

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://klinikaksiegowosci.pl/
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: Pełna księgowość w małym przedsiębiorstwie

Postautor: dominiczka » 8 sie 2022, o 13:51

Mysle, ze taki darmowy program do faktur online
znacznie ulatwi wam ksiegowosc w malej firmie :) dzieki zdalnemu dostepowi do dokumentow i stanow magazynowych mozna nawet z domowego zacisza temat ogarnac
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron