Otworzenie knajpy w Warszawie

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

malutka69

Posty

3

Rejestracja

29 gru 2012, o 16:41

Otworzenie knajpy w Warszawie

Postautor: malutka69 » 29 gru 2012, o 16:55

Chciałabym otworzyć knajpę, dokładnie na Ursynowie. Zastanawiam się jaką kuchnię serwować. Osobiście uwielbiam kuchnię hiszpańską i tamtejsze tapasy, ale nie wiem czy to by się przyjęło u nas w Polsce. Pić piwo i wsuwać kanapkę? Co o tym myślicie. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
User

slawole

Posty

7

Rejestracja

15 sty 2013, o 14:15

Re: Otworzenie knajpy w Warszawie

Postautor: slawole » 15 sty 2013, o 14:33

w przypadku knajpek, oprócz dobrego jedzenia, moim zdaniem duże znaczenie ma też klimat lokalu i obsługa - miejsca, w których ludzie dobrze się czują i bawią, przy okazji jedząc różne smakołyki, bardzo szybko same się polecają wśród znajomych. Więc oprócz wyboru menu musiałbyś mieć to także na uwadze. Dokładnie określ grupę docelową i jej zasobność portfela - np. zrobisz ekskluzywny lokal, z obiadem za kilka setek i może się okazać, że będziesz miał jednego gościa na tydzień
no avatar
User

zbychb1

Posty

5

Rejestracja

1 lut 2013, o 00:19

Re: Otworzenie knajpy w Warszawie

Postautor: zbychb1 » 1 lut 2013, o 00:23

Jasne że by się opłacało. Popatrz jak się przyjęły irlandzkie knajpy gdzie zawsze jest coś do jedzenia:)
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Otworzenie knajpy w Warszawie

Postautor: krzysztofol » 6 lut 2013, o 10:20

Dobry pomysł, myślę że jak zrobisz to profesjonalnie to możesz liczyć na sukces.






________________________________________________________________________________________

Sprawdź biuro detektywistyczne Warszawa - profesjonalizm i lojalność
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: Otworzenie knajpy w Warszawie

Postautor: Media-Drukarnia.com » 13 lut 2013, o 13:19

Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się jeszcze nad kuchnią włoską,która u nas w kraju jest bardzo popularna. Grunt to mieć lokal w dobrej lokalizacji,plus zachęcić klientów reklamą,niższymi cenami. To się najbardziej opłaca.
no avatar
User

mila

Posty

12

Rejestracja

6 lut 2013, o 23:27

Re: Otworzenie knajpy w Warszawie

Postautor: mila » 15 lut 2013, o 21:59

Ja najpierw dokładnie obeszłabym całą dzielnicę i policzyła, ile jest których knajpek i otworzyłabym taką, dla której raczej nie będzie większej konkurencji :)
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Otworzenie knajpy w Warszawie

Postautor: wiosna » 28 lut 2013, o 07:46

Uwielbiam kuchnię hiszpańską, więc jestem jak najbardziej za. Myślę, że takich knajpek jest wręcz za mało w naszym kraju. Piwo i dobra przekąska brzmią świetnie :)
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Otworzenie knajpy w Warszawie

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 08:33

Kuchnia hiszpańska jest dosyć dobrze znana Polakom, myślę, że nie powinno być z nią problemu.
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: Otworzenie knajpy w Warszawie

Postautor: nosleep » 29 sty 2014, o 09:28

W warszawie jest mnóstwo knajp, musisz sie dobrze zastanowic... Miec konkurencyjne ceny i dobra reklame na wstepie
SzybkiGrosz.pl - najlepsze pożyczki bez BIK
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 14 Queries | GZIP : Off ]