Oszczędności w firmie

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Oszczędności w firmie

Postautor: Melonik » 20 lis 2015, o 19:10

Bardzo wiele osób by zwiększyć efektywność decyduje się na pomoc jakieś firmy z zewnątrz. Mój znajomy też niedawno zastanawiał się co powinien zrobić by efekty były jak najlepsze. Ktoś mu chyba polecił tą firmę http://www.msservices.pl/ i z tego co wiem on był z ich usług bardzo zadowolony.
no avatar
User

singnoral

Posty

18

Rejestracja

30 sie 2015, o 20:38

Re: Oszczędności w firmie

Postautor: singnoral » 29 lis 2015, o 16:07

W mojej firmie takimi sprawami zajmuje się Auditor biuro rachunkowe, które podpowiada nam najkorzystniejsze rozwiązania!
no avatar
User

compfin

Posty

62

Rejestracja

5 sie 2015, o 12:11

Re: Oszczędności w firmie

Postautor: compfin » 29 lis 2015, o 16:08

singnoral pisze:W mojej firmie takimi sprawami zajmuje się Auditor biuro rachunkowe, które podpowiada nam najkorzystniejsze rozwiązania!


Masz rację. Korzystając z dobrego biura rachunkowego można wiele zaoszczedzić.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Oszczędności w firmie

Postautor: Wojtek J » 30 lis 2015, o 17:14

Jednym ze sposobów jest zainwestowanie w dobre oprogramowanie. Moi znajomi mają warsztat samochodowy i zainteresowali się programem http://www.warsztat24.com/ Dzięki niemu relacje z klientami będą bardzo ułatwione a czas zaoszczędzony. Oprogramowanie można dostosowac do wymogów konkretnego warsztatu. Poza tym muszą pomysleć o reklamie i na tym oszczędzać nie powinni- firma oferuje również idealnie zrobiona stronę internetową.
no avatar
User

Maciejko21

Posty

2

Rejestracja

3 lut 2016, o 13:18

Re: Oszczędności w firmie

Postautor: Maciejko21 » 16 maja 2016, o 08:28

Andrzejko, też tak uważam, powinno się regularnie zlecać audyt środowiska poszczególnych działów, czy całego biura, jak u nas robi to A4 Polska. Wraz z rozwojem firmy zmieniają się przecież potrzeby w zakresie stosowanych rozwiązań, nawet potrzeby dotyczące sprzętu biurowego.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Oszczędności w firmie

Postautor: Przesylanie_pl » 18 maja 2016, o 09:50

Pamiętajmy aby tutaj nie przesadzić z oszczędnościami w swojej firmie,ponieważ to odbije się negatywnie zarówno na pracownikach jak i całokształcie,efektywności,warto oszczędzać,ale na pewno nie obniżając przy tym wydajności swojej firmy.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Oszczędności w firmie

Postautor: endrju1 » 23 maja 2016, o 13:50

Szukając oszczędności warto zainwestować w automatyzację produkcji- coś w deseń tego co proponuje firma http://teccon.pl/. Na pewno ułatwi to pracę w późniejszych latach.
no avatar
User

Rien

Posty

44

Rejestracja

20 paź 2015, o 09:34

Re: Oszczędności w firmie

Postautor: Rien » 1 lip 2016, o 11:25

Zaoszczędzić w firmie można zlecając pewne prace firmom zewnętrznym ja prowadzenie księgowości powierzyłam specjalistom z http://rachmistrzowie.pl/pl i nie dość, że jest to tańsze rozwiązanie to jeszcze pomagają mi w uzyskaniu tanich kredytów czy dotacji
no avatar
User

Tomaashu

Posty

76

Rejestracja

24 kwie 2015, o 06:25

Re: Oszczędności w firmie

Postautor: Tomaashu » 19 lip 2016, o 12:30

Przede wszystkim nawiąż współpracę z doradcą finansowym.
no avatar
User

SzukamPracy_pl

Posty

22

Rejestracja

25 lip 2016, o 09:50

Re: Oszczędności w firmie

Postautor: SzukamPracy_pl » 25 lip 2016, o 10:59

Może niekoniecznie od razu trzeba zwiększać koszty podpisując nowe umowy czy to z doradcą finansowym czy kimś innym,a samemu zastanowić się na czym realnie jesteśmy w stanie zaoszczędzić,prawda? Akurat współpraca z biurem rachunkowym jest wskazana i pozwala na zaprowadzenie porządku w fakturach i rozliczeniach.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 12 Queries | GZIP : Off ]