organizatorzy imprez masowych

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Simbala

Posty

5

Rejestracja

6 sty 2021, o 15:04

organizatorzy imprez masowych

Postautor: Simbala » 19 sty 2021, o 14:19

Jak myślicie, dlaczego akurat ta grupa przedsiębiorców nie protestuje? A w każdym razie nie jest o nich tak głośno, jak o hotelarzach czy restauratorach. I jeszcze branża fitness robi spory raban.
Tylko że te 3 grupy miały albo mają możliwość działania - mocno ograniczonego, ale jednak. A przecież eventy nie odbywają się od prawie roku. Kiedy był ostatnio jakiś koncert z udziałem publiczności? Nie wspominając już o firmach zaangażowanych w organizację i obsługę takich wydarzeń.
A może nie ma komu protestować, bo cała branża "mass events" umarła już śmiercią "naturalną"?
no avatar
User

Simbala

Posty

5

Rejestracja

6 sty 2021, o 15:04

Re: organizatorzy imprez masowych

Postautor: Simbala » 25 sty 2021, o 08:06

Simbala pisze:(...)Nie wspominając już o firmach zaangażowanych w organizację i obsługę takich wydarzeń.(...)

Wiecie, obsługa musi być kompleksowa. Wyobraźcie sobie, że za sanitariaty na jakimś wielkim festiwalu odpowiada ktoś bez doświadczenia i zaplecza. Ze strony http://www.alfapartner.pl/toalety-przen ... et-lublin/ jasno wynika, że to ogromne przedsięwzięcie logistyczne. Zwłaszcza serwis toalet przepełniających się w trakcie wielodniowej imprezy.
no avatar
User

arabika

Posty

1286

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: organizatorzy imprez masowych

Postautor: arabika » 10 lip 2021, o 08:17

Ja jestem zdania, że fajnie jest mieć i znać takie miejsce gdzie bez większych problemów możemy zrobić sobie przyjęcie komunijne. W moim przypadku praktycznie od razu wybór padł na restaurację https://naskrajnej.pl/przyjecie-komunijne/ i muszę przyznać, że cała impreza faktycznie wyszła tak jak to sobie zakładaliśmy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.238s | 14 Queries | GZIP : Off ]