Oprogramowanie

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

MaksymilianB

Posty

1

Rejestracja

3 cze 2022, o 13:36

Re: Oprogramowanie

Postautor: MaksymilianB » 3 cze 2022, o 13:40

słyszałem pozytywne opinie o oprogramowaniu Optimed NTX, który dobrze sprawdza się przychodniach czy szpitalach. Jestem lekarzem i chciałem usprawnić moją placówkę, dlatego zdecydowałem się na zakup tego oprogramowania i nie wyobrażam sobie teraz pracy bez niego. Był to naprawdę strzał w dziesiątkę.
no avatar
User

jojcik

Posty

102

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: Oprogramowanie

Postautor: jojcik » 26 lip 2022, o 18:15

rodzajów oprogramowania jest jak widać całkiem sporo, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli poszukujecie rozwiązania, które umożliwi Waszym pracownikom anonimowe przekazywanie informacji i zgłaszanie nieprawidłowości czy naruszeń to poczytajcie o kanale zgłoszeniowym Sygnalista24 https://sygnalista24.info/. W pełni bezpieczne i anonimowe rozwiązanie, które jest odpowiednio szyfrowane. Myślę, ze warto skorzystać.
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Oprogramowanie

Postautor: arabika » 4 sie 2022, o 08:13

Przede wszystkim bardzo ważnym jest to aby mieć świadomość które to oprogramowanie dla nas będzie tym najlepszym i ja jestem zdania, że właśnie dlatego bardzo dobrze jest to wiedzieć. Sama jestem bardzo zadowolona z systemów IT z firmy https://www.connecto.pl/platforma-connecto/ i wiem, że znacząco one mi ułatwiają pracę.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Oprogramowanie

Postautor: Edward6 » 9 sie 2022, o 08:19

Jest wiele firm programistycznych, czy koderskich dobrym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z firmą www.cba.pl. Programiści naprawdę profesjonalni, ponad 20 lat doświadczenia, firma oferuje również domeny internetowe, hosting stron internetowych.
no avatar
User

NowakEwa

Posty

7

Rejestracja

8 sie 2022, o 11:28

Re: Oprogramowanie

Postautor: NowakEwa » 9 sie 2022, o 09:46

super linki, dziekuje
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.155s | 14 Queries | GZIP : Off ]