Oprogramowanie dla firm

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Oprogramowanie dla firm

Postautor: arabika » 23 cze 2023, o 14:00

Chyba każdy kto prowadzi własny biznes wie o tym jak niektóre systemy są niezbędne w takich momentach. Ja chcę dodać, że od całkiem niedawna stosujemy świetne oprogramowanie z https://www.anegis.com/produkty/microsoft-dynamics-365 więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko i wyłącznie je każdemu polecić.
no avatar
User

klar

Posty

223

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Oprogramowanie dla firm

Postautor: klar » 5 lip 2023, o 05:15

System CRM Berberis. Tak - nieustannie. Jeśli dobrze podejdziecie do tematu, to zmiany będą. Krok po kroku pójdziecie w dobrą stroną. Potrzebny jest czas, zaangażowanie, regularność, ale swoje można osiągnąć.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

stoperek

Posty

3552

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Oprogramowanie dla firm

Postautor: stoperek » 18 sie 2023, o 09:16

Długo szukałam rozwiązania które usprawniło by obsługę zwrotów i reklamacji w mojej firmie ponieważ dotychczasowa forma była bardzo czasochłonna. Trafiłam na oprogramowanie jakie stworzyła firma https://zwroteo.com.pl/ To jest to czego potrzebowaliśmy. Ich system kompleksowo zajmuje się wszystkim w bardzo krótkim czasie. Łączy pracę magazyniera z pracą pracownika obsługi klienta. Dane są magazynowane a system na bieżąco monitoruje wszystko a nawet wysyła statusy i powiadomienia e-mail do klientów. Pracownicy mogą teraz w tym czasie zajmować się innymi czynnościami a my możemy cieszyć się pozytywnymi rekomendacjami zadowolonych klientów.
no avatar
User

dominiczka

Posty

148

Rejestracja

26 sie 2018, o 14:49

Re: Oprogramowanie dla firm

Postautor: dominiczka » 21 sie 2023, o 15:52

Mysle, ze tak naprawde najlepsza opcja jest pojscie we wdrożenia comarch łódź - dzieki supportowi specjalistow mozna znacznie usprawnic procesy dzieki zintegrowanemu oprogramowaniu
no avatar
User

stoperek

Posty

3552

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Oprogramowanie dla firm

Postautor: stoperek » 23 sie 2023, o 17:05

Super oprogramowanie znacząco usprawniające obsługę zwrotów i reklamacji posiada https://zwroteo.com.pl/ Ten system jest rewelacyjny i zajmuje się on m.in. przetwarzaniem dokumentów sprzedaży, pobieraniem danych od klientów z formularza, wysyłaniem statusów i powiadomień e-mail do klientów, weryfikowanie produktów z przesyłek, tworzeniem korekt i przesunięć między magazynowych i wiele więcej. Dzięki niemu klient otrzymuje poczucie ważności a obsługiwanie jego spraw odbywa się w bardzo krótkim czasie. Takie działanie pozwala znacząco podnieść prestiż firmy i otrzymać wiele pozytywnych rekomendacji. Korzystanie z niego to same zalety dla firmy.
no avatar
User

klar

Posty

223

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Oprogramowanie dla firm

Postautor: klar » 11 wrz 2023, o 05:14

Mogę tylko potwierdzić, że system Berberis cały czas robi nam różnicę.
Mocna zmiana, duża poprawa, odpowiedni kierunek.
A ogólnie optymalizacja jest niezbędna dla wyników.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

MartynaB

Posty

3

Rejestracja

27 kwie 2020, o 18:06

Re: Oprogramowanie dla firm

Postautor: MartynaB » 13 wrz 2023, o 12:48

Trudno nie zgodzić się z waszymi komentarzami. Prowadzenie biznesu to bardzo odpowiedzialna kwestia ponieważ zarządzamy wieloma zasobami. W dzisiejszych czasach trzeba postawi na różnego rodzaju rozwiązania informatyczne jeżeli zależy nam na rozwoju w dłuższej perspektywie czasu. Jednym z ważniejszych problemów jakie trzeba poruszyć są warunki pracy. Często pracownicy nie są w stanie zgłaszać nieprawidłowości, z obawy o własne stanowisko. Jest to szczególnie widoczne jeśli chodzi o relację kierownik, a pracownik. Dlatego potrzeba takich rozwiązań jak program dla sygnalistów - https://whiblo.pl/ dający możliwość anonimowego zgłaszania wszystkich problemów. Dla nas to będzie bardzo obiektywna informacja, na podstawie jakiej będziemy w stanie podjąć pewne działania.
no avatar
User

klar

Posty

223

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Oprogramowanie dla firm

Postautor: klar » 22 lis 2023, o 06:20

Z Berberis wszystko powinno pójść w dobrą stronę.
Macie różne wersje systemu i pozostaje kwestia ich zastosowania.
Nie ma szans na to, aby wyniki były widoczne od razu.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1608

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Oprogramowanie dla firm

Postautor: krystynaaa » 1 gru 2023, o 10:35

Widzę, że https://cashdirector.com/ zbiera bardzo dobre recenzje. Faktycznie, narzędzie to działa niezwykle sprawnie i głównie pomaga w znaczącym usprawnieniu pracy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.067s | 14 Queries | GZIP : Off ]