Ogrodzenie PCV to dobry pomysł?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

Madness3

6

13 kwie 2015, o 18:58

Ogrodzenie PCV to dobry pomysł?

Postautor: Madness3 » 20 kwie 2015, o 12:22

Witam wszystkich serdecznie ;) Czy myślicie, że warto inwestować np. w takie jak te ogrodzenia PCV? Są one warte uwagi?
Jeżeli chcesz się przekonać kto jest twoim przyjacielem, zatop statek. Pierwsi którzy uciekają, nie są twoimi przyjaciółmi.
no avatar
User

Zibi_2

32

30 kwie 2015, o 14:41

Re: Ogrodzenie PCV to dobry pomysł?

Postautor: Zibi_2 » 30 kwie 2015, o 14:43

Szczerze mówiąc to wizualnie wyglądają całkiem nieźle, łudząco podobne do drewnianego. Jestem jednak tradycjonalistą i wole kute ogrodzenia bądź z ocynkowanej siatki, które cenowo wypadają dużo lepiej, a przy wykonaniu dobrej ekipy „stoją” latami.
no avatar
User

tomciak

89

22 sty 2015, o 10:16

Postautor: tomciak » 4 cze 2015, o 19:43

ja mam solidne ogrodzenie i czuję się bezpiecznie w swoim domu, zleciłem wszystko firmie http://zkmkonieczny.pl/ i jestem na prawdę zadowolony.
no avatar
User

monteki

2

5 cze 2015, o 16:00

Postautor: monteki » 5 cze 2015, o 16:04

Moim zdaniem to prowizoryczne ogrodzenia na krótko. Przewróci je nawet pies. Lepiej wybrać murowane, metalowe, solidne na lata.
no avatar
User

bizz

436

31 lip 2013, o 19:18

Postautor: bizz » 21 gru 2015, o 13:39

Myślę, że tego typu siatki można zakupić w siatka pleciona SULGO. Jeśli więc szukacie tego typu ofert, to z pewnością znajdziecie tutaj bogatą ofertę siatek krępowanych. Warto więc przejrzeć ofertę tego producenta.
no avatar
User

mariolka00

163

4 cze 2014, o 20:45

Postautor: mariolka00 » 10 sty 2016, o 19:34

Wszystko zależy od tego, do czego tak naprawdę potrzebujecie takiego ogrodzenie. Bo jeśli ma być to ochrona przed zwierzętami, to najlepsze będą siatki leśne z http://www.foresta-fencing.pl/siatki-lesne/ , do firmy polecam panele, a do domków jakieś ładne ogrodzenia kute, z kamienia czy drewna.
no avatar
User

bizon

100

14 paź 2015, o 14:59

Postautor: bizon » 21 sty 2016, o 09:53

Ja robiłem ogrodzenie PCV i jestem zadowolony. Montowali je u mnie panowie z ogrodzenia warszawa. Bardzo polecam :)
no avatar
User

LudwikB

41

3 mar 2016, o 17:33

Postautor: LudwikB » wczoraj, o 22:16

Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż solidne metalowe ogrodzenie. Takie właśnie wykonuje zakład DB-Ogrodzenia. Mamy od nich ogrodzenie z bogato zdobioną bramą, zresztą oni ogólnie specjalizują się w bogatych zdobieniach. Wygląda to pięknie.