Od czego zacząć zakładanie firmy?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

kacper4436

3

23 sie 2018, o 11:55

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: kacper4436 » 23 sie 2018, o 11:56

Zakładanie firmy powinno się zacząć od sprawdzenia czy będą zlecenia.

Michalina88

24

20 kwie 2018, o 14:46

Postautor: Michalina88 » 28 sie 2018, o 16:40

Może to niekoniecznie pierwszy krok przy zakładaniu własnej firmy, ale na pewno warto zastanowić się nad wdrożeniem systemu ERP. Ja sama niestety czekałam bardzo długo, ciągle uważając, że to jeszcze nie czas dla mojej firmy i teraz wiem, że bardzo się myliłam, bo robiąc to wcześniej zaoszczędziłabym bardzo dużo czasu, pracy i nerwów. Jeśli chodzi o taki system to polecam microsoft dynamics 365 w Anegis Consulting
no avatar
User

lerbenz

134

19 maja 2018, o 08:27

Postautor: lerbenz » 11 wrz 2018, o 10:14

Na samym początku trzeba również pomyśleć o założeniu strony internetowe, jest to dość czasochłonna sprawa, dlatego warto o tym pomyśleć zanim biznes ruszy na dobre. Jeżeli nie masz jeszcze żadnej firmy na oku, która będzie w stanie zająć się tworzenie stron internetowych dla Ciebie, to myślę, ze warto tutaj wymienić https://solv.pl/strony-internetowe/
no avatar
User

Firma-w-Niemczech.pl

15

12 wrz 2018, o 09:54

Postautor: Firma-w-Niemczech.pl » 12 wrz 2018, o 10:15

Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiednią branżę oraz ustalić jaki typ klienta nas interesuje i co chcemy sprzedawać - jakie usługi, warto w tym celu przeprowadzić analizę rynku czy badania.
no avatar
User

danny4231

264

3 lis 2017, o 11:49

Postautor: danny4231 » 24 wrz 2018, o 22:03

Założenie mojej drukarni rozpocząłem od zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt. Był to obowiązkowy ruch, gdyż lokal miałem po rodzicach. Od dawna zależało mi na oferowaniu solidnych usług poligraficznych, z kolei bez wysokiej jakości maszyn byłoby to zwyczajnie niemożliwe. Znalazłem ofertę firmy Fujifilm https://fujifilmsericol.com.pl/ i dzięki temu nie miałem żadnych wątpliwości – to ich maszyny będą służyć w mojej pracowni! Drukarki wielkoformatowe, również cyfrowe z ich oferty okazały się niezmiernie przydatne. Do tego farby drukarskie, czy pozostałe akcesoria sitodrukowe.
no avatar
User

3Dprint.pl

36

5 lip 2018, o 08:38

Postautor: 3Dprint.pl » 12 paź 2018, o 16:32

Warto przed założeniem firmy mieć wstępne rozeznanie na temat naszych partnerów biznesowych i potencjalnych klientach.
no avatar
User

Paula883

36

11 lip 2018, o 09:20

Postautor: Paula883 » 19 paź 2018, o 12:40

U mnie zakładanie firmy skończyło się tym, że musiałam wziąć chwilówka przez internet aby móc jeszcze doinwestować do mojego biznesu. Mimo wszystko się nie poddałam i dziś jestem właścicielką bardzo dużej i skutecznej firmy reklamowej. Polecam takie pożyczki.
no avatar
User

BiuroIdea.pl

15

23 paź 2018, o 07:13

Postautor: BiuroIdea.pl » 23 paź 2018, o 07:40

Jest cały szereg czynników jaki trzeba uwzględnić przy zakładaniu firmy,w tym głównie rozeznać się w rynku zrobić wywiad środowiskowy i uderzyć w potrzeby konsumentów, a także znaleźć dobre biuro rachunkowe które zajmie się całą stroną finansową Twojej firmy, akurat to nasza specjalizacja i chętnie pomożemy :)
Poprzednia