Od czego zacząć (działalność, allegro)

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

kacha

Posty

8

Rejestracja

13 sie 2014, o 12:04

Re: Od czego zacząć (działalność, allegro)

Postautor: kacha » 25 kwie 2016, o 11:47

Czy jeśli byłam kilka lat temu zadłużona i informacja gospodarcza na mój temat w BIG była negatywna, to bank udzieli mi pożyczki na firmę? Długo się to za nami ciągnie? Taka informacja o zadłużeniu? Czy w momencie, jak się z tym wszystkim uprałam, to wszystko zostaje wymazane, a moja historia kredytowa to biała karta? Ktoś wie, jak to wygląda?
szukanie firmy po nip nigdy nie było prostsze, znajdź najlepszą dla siebie firmę pożyczkową
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Od czego zacząć (działalność, allegro)

Postautor: Speedpack_com.pl » 28 kwie 2016, o 06:51

To racja,podczas sprzedaży online,prowadząc sklep internetowy- zawsze należy uwzględnić przesyłkę do klienta,więc dobry i bezpieczny kurier będzie tutaj wskazany,zobaczcie na Speedpack.com.pl
no avatar
User

Nalep

Posty

3

Rejestracja

28 kwie 2016, o 17:11

Re: Od czego zacząć (działalność, allegro)

Postautor: Nalep » 28 kwie 2016, o 17:20

Ja zaczynałem na allegro.
Było całkiem fajnie do momentu kiedy allegro nie zmieniło zasad wyświetlania domyślnej kolejności aukcji.
no avatar
User

RH1991

Posty

1

Rejestracja

13 maja 2016, o 08:17

Re: Od czego zacząć (działalność, allegro)

Postautor: RH1991 » 13 maja 2016, o 08:25

Jeśli chodzi o galerie to osobiście polecam http://www.galerieallegro.pl/
no avatar
User

robert.stawski

Posty

4

Rejestracja

8 maja 2017, o 18:12

Re: Od czego zacząć (działalność, allegro)

Postautor: robert.stawski » 9 maja 2017, o 09:48

Warto zabezpieczyć się tym, że kupi się od razu firmę z domeną i w ten sposób będzie się miało bezpieczeństwo prowadzenia działalności. Gotowe spółki z domenami chociażby oferuje entrypl.com
no avatar
User

lubię

Posty

1

Rejestracja

10 lis 2021, o 06:51

Re: Od czego zacząć (działalność, allegro)

Postautor: lubię » 10 lis 2021, o 07:03

Skoro chcesz sprzedawać odzież na allegro, to dlaczego rozważasz tylko późniejsze otworzenie sklepu stacjonarnego? :) Jeśli otworzyłbyś i sklep stacjonarny i internetowy, miałbyś możliwość dotarcia do większego grona klientów :) Jeśli chcesz sprzedawać na allegro zamiast we własnym sklepie internetowym powinieneś przeczytać artykuł o tym, dlaczego lepiej założyć własny sklep internetowy https://lubie.com.pl/wlasna-drogeria-internetowa-jakie-oprogramowanie-wybrac/. :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 12 Queries | GZIP : Off ]