Od czego jest internista?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

confholit24

Posty

3

Rejestracja

12 kwie 2017, o 11:43

Lokalizacja

Everett

Od czego jest internista?

Postautor: confholit24 » 12 kwie 2017, o 11:46

Od czego jest internista/ tzw. lekarz rodzinny? To w zasadzie jest lekarz tak jak pediatra, tylko dla dorosłych, tak? Czyli to on wypisuje różnego typu skierowania na dalsze badania dla dorosłych?
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: Od czego jest internista?

Postautor: leoonarrd21 » 2 sty 2018, o 05:42

Tak, może Ci on wypisać skierowanie do innego lekarza specjalisty, Jeśli na przykład jest Ci potrzebny Ginekolog Warszawa i chcesz się udać do niego na wizytę, skierowanie do niego wypisuje właśnie internista!
no avatar
User

minek

Posty

5

Rejestracja

8 sty 2018, o 17:52

Re: Od czego jest internista?

Postautor: minek » 8 sty 2018, o 17:59

Do ginekologa trzeba mieć skierowanie? Nigdy go nie miałam, a chodzę do niego regularnie.
no avatar
User

johann

Posty

33

Rejestracja

21 wrz 2017, o 07:18

Re: Od czego jest internista?

Postautor: johann » 24 lis 2018, o 16:50

Lekarz internista to inaczej lekarz pierwszego kontaktu. Niejednokrotnie już on pomoże nam pozbyć się uciążliwych dolegliwości. Ja bardzo chwalę sobie lekarza, którego znalazłem tutaj https://topmedsulechow.pl/ . Jeśli chodzi o specjalistów też mają, więc warto zajrzeć na stronę.
no avatar
User

djmarry

Posty

40

Rejestracja

4 lut 2020, o 13:02

Re: Od czego jest internista?

Postautor: djmarry » 1 kwie 2020, o 12:35

Ogólnie to do ginekologa nie potrzeba skierowania, tak jak napisał to Leonard.. Także aż czuję się zażenowana że niektórzy o tym nie wiedzą.. Za to jeśli chodzi o ginekologa to ja chodzę do dr Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu prywatnie i wtedy już na pewno nie potrzebujesz skierowań.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.067s | 12 Queries | GZIP : Off ]