Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Mania

Posty

50

Rejestracja

13 wrz 2021, o 04:32

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: Mania » 30 lis 2021, o 11:48

Ja bym na twoim miejscu zdecydowała się na ofertę firmy Jezierski. To znany producent markowych okien pcv oraz aluminiowych okien i drzwi. Ich produkty są wysokiej jakości, wykonane z elementów od najlepszych producentów. Ich okna i drzwi są bezpieczne, energooszczędne i mają wysoki poziom szczelności oraz izolacji cieplnej.
no avatar
User

yupixer

Posty

119

Rejestracja

24 maja 2018, o 20:12

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: yupixer » 19 sty 2022, o 14:06

Do biura polecam drzwi akustyczne od KMT. Mają bardzo dobrą izolację akustyczną, więc skutecznie blokują hałasy z zewnątrz. Dodatkowo mają klasę antywłamaniową RC2, więc biuro jest bezpieczniejsze niż przy zwykłych drzwaich ;)
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: wamies » 28 lut 2022, o 13:35

Sprawdź sobie firmę https://effra.pl/, współpracują z najlepszymi producentami, więc mają bardzo solidne okna i drzwi w ofercie. Oczywiście oferują tez montaż, bardzo profesjonalna obsługa.
no avatar
User

evelajna

Posty

130

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: evelajna » 6 wrz 2022, o 11:33

Myślę, że tak samo jak w domu tak i w firmie sprawdzą się drzwi wykonane z litego drewna. Te warto zamówić bezpośrednio u producenta, na przykład w firmie Kris Drzwi. Realizują tu zamówienia indywidualne, drzwi robione są na konkretny wymiar. solidna jakość a do tego niewygórowane ceny, warto zerknąć :)
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1612

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Nowe okna i drzwi do biura - na kogo postawić?

Postautor: krystynaaa » 9 wrz 2022, o 08:42

Ostatnio właśnie znalazłam ciekawego bloga https://neopak.pl/cms/jak-zrobic-domowy ... ycia-okien . Dowiedziałam się tutaj jak można zrobić naprawdę porządny płyn do mycia okien także warto tutaj zajrzeć
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 12 Queries | GZIP : Off ]