Noktowizor drugiej generacji

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Noktowizor drugiej generacji

Postautor: Piter » 25 mar 2016, o 14:24

Potrzebuję noktowizora generacja 2+. Zależy mi na dobrym sprzęcie, ale mam pytanie czy jest szansa znaleźć coś dobrego do 10 tysięcy zł?
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Noktowizor drugiej generacji

Postautor: armani » 29 mar 2016, o 20:23

Do 15 tysięcy to tak...ale do 10 to nie widziałem szczerze mówiąc nic wartego uwagi. Jeśli ktoś ma coś dobrego do tej kwoty, to chętnie poszerzę swoją wiedzę.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Noktowizor drugiej generacji

Postautor: razor » 30 mar 2016, o 07:49

to też zależy jakie maciewymagania. Bo wg mnie sprzęt Armasight jest warty uwagi.
I ten sprzęt Piter, bez problemu znajdziesz do 10 tysięcy. Owszem, są też modele na wypasie o wiele droższe, ale tańsze również mogą być godne polecenia ;) tylko musiałbyś poszukać sklepu gdzie sprzedają, bo ja kiedyś na jakiś aukcjach widziałem, ściągany zza granicy :!:
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Noktowizor drugiej generacji

Postautor: Piter » 3 kwie 2016, o 17:27

Poszukałem tej marki w necie i znalazłem w jednym polskim sklepie. Przejrzałem różne modele i faktycznie te drogie są na totalnym wypasie. Ale trzeba zejść na ziemię i zadowolić się czymś tańszym... Co myślicie o tym modelu? http://spy-optic.pl/monokulary-wielozad ... gen-2.html
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Noktowizor drugiej generacji

Postautor: razor » 4 kwie 2016, o 08:31

W mojej ocenie, za tą kasę, to dobra opcja. Zwiększona rozdzielczość i dobre inne parametry :!: Ale może dopytaj jeszcze gdzieś o ten konkretny model. Może ktoś ma i opisze z punktu widzenia użytkownika ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 12 Queries | GZIP : Off ]