NewConnect - ma ktoś jakieś doświadczenia?

Dział o zarabianiu na Giełdzie Papierów Wartościowych, a także na giełdzie walutowej - forex.
no avatar
User

Informator

Posty

18

Rejestracja

18 lis 2011, o 09:07

NewConnect - ma ktoś jakieś doświadczenia?

Postautor: Informator » 11 maja 2012, o 08:27

Znalazłem info w sieci, że na NC wchodzi kolejna spółka, tym razem zajmująca się dostawą urządzeń i osprzętu do budowy sieci bezprzewodowych. O tyle Ciekawa sprawa, że ostatnie trzy lata kończyli na dość sporym plusie jeśli chodzi o zysk netto... 610 609,52; 388 608,36 i 493 551,13 (co w przypadku NC nie jest zbyt częste) ale i apetyt mają dość spory bo emisja jest przewidziana na 1,875 mln zł. Nie koniecznie jestem jednak przekonany co do ich celów inwestycyjnych... bo wydaje mi się, że są jakoś nie adekwatne względem wyników finansowych i kwoty jaką chcieliby pozyskać. Ta spółka to iWave Group. Co o tym myślicie, warto?
Zapraszamy na II Kongres Wealth Management
"Jak skutecznie pomnażać i zarządzać majątkiem" - www.wealthmanagement.ipo.pl
no avatar
User

lechu

Posty

54

Rejestracja

3 maja 2012, o 12:58

Re: NewConnect - ma ktoś jakieś doświadczenia?

Postautor: lechu » 7 cze 2012, o 17:48

Na pewno warto się każdej takiej spółce przyglądać. Być może okaże się to dobrą inwestycją ale trzeba wszytko dobrze dwa razy przemyśleć.
no avatar
User

rafaello

Posty

3

Rejestracja

25 paź 2012, o 06:56

Re: NewConnect - ma ktoś jakieś doświadczenia?

Postautor: rafaello » 25 paź 2012, o 18:12

jeśli powróci tam kapitał to będzie można zarobić bo jest sporo tanich i dobrych spółek. Niestety od dłuższego czasu są tam bardzo małe obroty.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.108s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron