Najlepsze lokaty bankowe.

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

oksana

395

18 kwie 2014, o 15:28

Kraków

Re: Najlepsze lokaty bankowe.

Postautor: oksana » 16 maja 2014, o 12:14

Wiele porad finansowych i dotyczących prowadzenia firmy znajdziesz na forum http://www.comperia.pl/forum. Doradzają tam również jaki ubezpieczyc swój biznejs i jakie kredyty są najkorzystniejsze dla nas.
polecam bo warto zasięgnąc obiektywnej opini :D
Awatar użytkownika
User

MaciejN

38

14 maja 2014, o 08:35

Postautor: MaciejN » 3 lip 2014, o 09:19

A co z funduszami inwestycyjnymi? Czy według Was warto?
Awatar użytkownika
User

monika87

39

19 lut 2014, o 08:58

Postautor: monika87 » 3 lip 2014, o 11:56

MaciejN pisze:A co z funduszami inwestycyjnymi? Czy według Was warto?
Według mnie warto, ale trzeba sobie zdać sprawę z tego, że każdy fundusz inwestycyjny jest inny. Różnią się one między sobą przede wszystkim poziomem ryzyka inwestycyjnego oaz stopą zwrotu. Ja jestem osobą, która woli bezpiecznie inwestować swoje oszczędności, dlatego skłaniam się ku FI z niskim ryzykiem, a dokładniej zastanawiam się nad tym - http://www.bphtfi.pl/klienci-indywidualni/fundusze-inwestycyjne/fio/bph-skarbowy/. Czy według Was to dobry wybór? Wydaje mi się, że stopy zwrotu tego funduszu są dobre, szczególnie te po 5 latach.
no avatar
User

zyjes

104

7 sty 2014, o 21:15

Postautor: zyjes » 7 lip 2014, o 07:40

Są jakieś wymagania żeby dostać odpowiednie oferty na lokaty czy to w pełni nasz wybór?
no avatar
User

januszl

333

29 paź 2011, o 07:20

Postautor: januszl » 7 lip 2014, o 08:13

Na temat lokat znajdziesz w internecie wszystko co możliwe. Powód - bo praktycznie nic na nich nie zarobisz. Jeśli chcesz mieć coś z lokaty to się najpierw zastanów, co i gdzie się opłaci. Ja lokuje w działki - ziemia , oraz złoto. Zaczynasz od dowolnej sumy. A efekt jest bardziej niż ok. i to w miesiąc a nie na rok.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

januszl

333

29 paź 2011, o 07:20

Postautor: januszl » 25 paź 2014, o 13:54

Jeśli kogoś interesuje biznes na złocie, wskażę konkretną starszą firmę. Działa na całym świecie. Konkretne jasne zasady. Tu możesz być inwestorem , małym i bardzo dużym, nie ma ograniczeń. Możesz też zarabiać. Jest to firma z dawno wypracowaną renomą. Tu biznes na lata a nie że padnie po roku czy coś w tym rodzaju. Więc jeśli poważnie myślisz o lokacie czy biznesie to zapraszam. [ nie mylić z swiss.... oraz emg....]
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
Poprzednia