MLM online

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Verena60

Posty

1

Rejestracja

26 cze 2012, o 17:25

MLM online

Postautor: Verena60 » 26 cze 2012, o 17:39

Zarabianie z polską firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Automatyzacja systemu. Darmowe szkolenia. Osobiste wsparcie. Doskonały plan marketingowy.
Zobacz prezentację:
http://e2.eurypton.com/renataczajecka/ebiznes2
Awatar użytkownika
User

ProjektStudio

Posty

34

Rejestracja

12 kwie 2012, o 10:44

Re: MLM online

Postautor: ProjektStudio » 27 cze 2012, o 08:14

Kolejny post z cyklu MLM to potęga i bogactwo, dajcie sobie z tym spokój :P
no avatar
User

osieml

Posty

3

Rejestracja

26 lis 2012, o 14:12

Re: MLM online

Postautor: osieml » 26 lis 2012, o 14:20

Ja ogólnie zawsze byłem sceptycznie nastawiony do mlm-ów, dlatego chciałem sprawdzić to na własnej skórze.
Jest nowy program w Polsce, który ma coraz więcej zwolenników. Firma ta pracuje z takimi biurami turystycznymi jak Tui czy Neckermann. Powstał klub o nazwie RICI:
Klub Wycieczkowo-hotelowy
- 100% zniżki za nocleg w 1500 hotelach w Europie,
- 50% zniżki za nocleg w ponad 9000 hotelach na świecie.
- dostęp do 16.000.000.000 ofert wycieczkowych ze 160 największych światowych biur podróży (i wciąż ich ilość rośnie),
- dostęp do największej platformy wycieczkowej na świecie tylko dla członków klubu,
- zniżki na wycieczki tylko dla członków klubu od 5% do nawet 60% od ceny katalogowej bezpośrednio oferowanej przez biuro!

Otrzymujemy złote karty, które uprawniają nas do wszystkich wyżej wymienionych zniżek.
Nie będę więcej pisać, jeśli kogoś to chociaż trochę zainteresowało, proszę napisać priva ;)
Pozdrawiam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 12 Queries | GZIP : Off ]