Leasing bez wkładu własnego

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

komper

58

20 gru 2016, o 14:54

Leasing bez wkładu własnego

Postautor: komper » 18 maja 2017, o 14:48

Potrzebujemy samochodu do działalności, ale na chwilę obecną, nie jesteśmy w stanie zapewnić wkładu własnego.
Czy gdziekolwiek w takim przypadku możemy liczyć na uzyskanie finansowania leasingowego?
Jeśli tak, to gdzie i na jakich warunkach? W dwóch bankach dostaliśmy negatywną odpowiedź.
no avatar
User

Piaskowa

189

20 sty 2011, o 16:52

Re: Leasing bez wkładu własnego

Postautor: Piaskowa » 19 maja 2017, o 18:35

Daję ci od razu bezpośrednie namiary na firmę leasingową - leasing24.poznan.pl
Albo dźwoń, albo puść wniosek online i niech ci coś zaoferują. Ogólnie kilka znajomych firm puszczało do nich te wnioski i każdy finansowanie otrzymał
Nie widzę podstaw, żeby u was było inaczej, no chyba że w jakiś sposób mocno namieszaliście.
no avatar
User

klar

69

28 maja 2012, o 06:38

Postautor: klar » 22 maja 2017, o 15:02

Ok sprawdzę ich, ale oni się różnią czymś konkretnym od innych firm?
Podaj proszę jakieś sensowne przykłady, konkrety?
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

komper

58

20 gru 2016, o 14:54

Postautor: komper » 23 maja 2017, o 15:00

Dzwoniłem tam... Sądząc po tym, co usłyszałem, to nich chyba żadne parametry klienta go nie przekreślają. Wspominali o negatywnym BIK, braku dochodów... Ciekawe jak to możliwe... Wniosek do nich puściłem, a teraz już czekam na konkretną ofertę.
Sam jestem ciekawy. Bo skoro biorą pod uwagę mocno ryzykownych klientów, to koszty powinny być znaczne.
no avatar
User

reton12

125

2 lut 2017, o 17:40

Postautor: reton12 » 6 cze 2017, o 11:47

bardzo fajne produkty bankowe dla firm ma Alor bank zwłaszcza jeśli o nowe firmy chodzi, kredyt możesz dostać nawet w pierwszym dniu działalności firmy i to całkiem spore pieniądze. Warto się zainteresować tym. takie decyzje trzeba dobrze przemyśleć.