Kwiaciarnia

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Kwiaciarnia

Postautor: lwiątko » 13 kwie 2013, o 14:30

Siostra skończyła kurs florystyczny i teraz zastanawiamy się nad otwarciem własnej kwiaciarni. W grę wchodzi kwiaciarnia internetowa, taka jak ta z linka na przykład, bo to na pewno obniży koszty.
Macie jakieś porady albo wskazówki, które mogą nam pomóc?
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Kwiaciarnia

Postautor: Urban30 » 14 kwie 2013, o 08:55

Identycznej jak ta laflora z linka to nie twórz, bo to bezsensu...
lepiej coś nowego, ładnego, z ciekawym pomysłem - od innych sie nie zgapia:)
az tak;)
no avatar
User

Allwila

Posty

35

Rejestracja

4 lip 2012, o 11:19

Re: Kwiaciarnia

Postautor: Allwila » 15 kwie 2013, o 10:18

Racja,warto stworzyć swój własny pomysł na e-kwiaciarnię.
Może dobrym pomysłem byłoby założenie bloga o kwiatach? bądź pomysłach na prezent?
Taki blog można dołączyć do strony internetowe (wizytówki e-kwiaciarnu).
No i reklamujcie się na wszelkie sposoby :D
Czy przelew przez internet jest oszczędnością czasu?
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Kwiaciarnia

Postautor: vicka » 23 maja 2013, o 20:21

Fajny pomysł masz z tym blogiem - jeśli będziesz kogoś szukać do pomocy w pisaniu to ja jestem chętna :) Ostatnio opisywałam kosze upominkowe o takie - http://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe, śmieszne gadżety na 18-nastke, itp :)
no avatar
User

marlon

Posty

28

Rejestracja

5 cze 2013, o 09:54

Re: Kwiaciarnia

Postautor: marlon » 5 cze 2013, o 10:25

Robiąc kwiaciarnię internetową trzeba się znać na marketingu i budowaniu relacji z podwykonawcami, w tym przypadku kwiaciarniami, które wykonają bukiet i dostarczą do klienta.
Do tego nie jest potrzebny kurs florystyczny tylko znajomości sztuki handlu i negocjacji ;)
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Kwiaciarnia

Postautor: lattemacchiato » 10 cze 2013, o 10:20

Nie pisałabym sie na otwieranie kwiaciarni internetowej. Najpierw lepiej otworzyć stacjonarną, a dopiero potem internetową.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Kwiaciarnia

Postautor: krzysztofol » 10 cze 2013, o 17:36

A ja uważam, że właśnie kwiaciarnia internetowa to może być ciekawy pomysł ;) Szczególnie, że nie trzeba płacić za wynajem lokalu.
____________________________________________________________________________________________________
Najlepsze w sieci naklejki i nalepki na szyby - zobacz koniecznie !
no avatar
User

Martyna

Posty

3

Rejestracja

15 cze 2013, o 09:35

Re: Kwiaciarnia

Postautor: Martyna » 15 cze 2013, o 09:43

Ciekawy pomysł z tą kwiaciarnią internetową, uda się jeśli się odpowiednio zaangażujecie w ten projekt, musicie też pomyśleć nad tym, czym wasza kwiaciarnia będzie się odróżniała od konkurencji
no avatar
User

JerryMilej

Posty

11

Rejestracja

1 lis 2012, o 12:48

Re: Kwiaciarnia

Postautor: JerryMilej » 10 lip 2013, o 16:45

kwiaciarnia to dobry pomysł. oczywiście trzeba w dzisiejszych czasach zastartować z kopyta. kup sobie szybki pakiet wizytówek w VooGo, w parenaście sekund będziesz miała nośnik reklamowy dla pierwszych klientów, którzy będą Cie polecać dalej. Dobry projekt to podstawa. Na ich stronie znajdziesz fajne przykłady. przygotuj ulotki, stań się widoczna w okolicy. Do tego Adwords na dobre frazy i mikro strona www. Jeśli na początku będziesz mieć ceny oszałamiające i wyjątkowo przygotowane bukiety to po kilku miesiącach będziesz mieć baze podstawowych klientów. Pamiętaj o sezonach na kwiaty (najczęściej święta kobiece), wtedy musisz być najbardziej widoczna. Pomyśl o dostawie w okolicy. Jak dobrze podejść do tematu to można zaszaleć. No i najlepiej mieć lokalizacje w okolicy domów pogrzebowych ew. cmentarzy - tam klienci są cały rok.
Coloradical!
no avatar
User

meduz

Posty

7

Rejestracja

17 lip 2013, o 11:52

Re: Kwiaciarnia

Postautor: meduz » 17 lip 2013, o 11:54

Ja wolę normalne klasyczne kwiaciarnie, gdy kwiaty które wybieram mogę zobaczyć na własne oczy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 12 Queries | GZIP : Off ]