Konto internetowe. W jakim banku?

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Konto internetowe. W jakim banku?

Postautor: endrju1 » 15 gru 2016, o 12:28

Najlepiej zajrzyj na http://www.tanie-konto.pl/ - tutaj znajdą dla Ciebie odpowiednie konto w odpowiednim banku :D Poza tym poznasz opinie klientów i uzyskasz masę praktycznych porad na tematy, które Cię interesują :)
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Konto internetowe. W jakim banku?

Postautor: reton12 » 7 sie 2017, o 12:36

Jak wynika z moich informacji, obecnie jedyne darmowe konta osobiste oferują Nest Bank i Idea. Prawie darmowe są w ING, mBanku, BZ WBK czy też Millennium. Z tym, że za te prawie trzeb będzie zapłacić, jeśli nie spełni się pewnych wymagań. Jeśli korzysta się aktywnie z rachunku (stałe wpływy, płatności kartą) - to też będą za darmo Zerknij sobie może tutaj .ranking konta bankowych
tam znajdziesz wszelkie informacje w tym temacie .
Awatar użytkownika
User

heban

Posty

5

Rejestracja

8 sie 2017, o 11:55

Re: Konto internetowe. W jakim banku?

Postautor: heban » 8 sie 2017, o 12:16

Niestety, nie znam się na tym. Nie jestem w stanie w żaden sposób pomóc...
Wykorzystywanie ujmującej twarzy, by skłonić mężczyzn do spełniania twoich życzeń, niczym się nie różni od mężczyzny wykorzystującego siłę mięśni, by nagiąć kobietę do swojej woli. Oba te sposoby są prymitywne i oba zawodzą w miarę starzenia.
Awatar użytkownika
User

Dawid621

Posty

5

Rejestracja

11 sie 2017, o 19:57

Re: Konto internetowe. W jakim banku?

Postautor: Dawid621 » 22 sie 2017, o 13:31

Ja jestem dokładnie tego samego zdania co mój poprzednik... Nic dodać, nic ująć...
Nie zdawał sobie sprawy, że ludzie, którzy w uczuciach swych wznoszą się na najwyższe wyżyny, równie łatwo wpadają w otchłanie rozpaczy, że ci, którzy umieją się cieszyć żywiołowo, najmocniej także cierpią.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Konto internetowe. W jakim banku?

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 06:34

Ja zawsze sugeruję się tym ile trzeba zapłacić co miesiąc w praktyce za prowadzenie konta, im mniejsza opłata tym rzecz jasna lepiej, chodzi zarówno o prowadzenie rachunku jak i wypłaty z bankomatów.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Konto internetowe. W jakim banku?

Postautor: reton12 » 5 wrz 2017, o 15:19

Jak wynika z moich informacji, obecnie jedyne darmowe konta osobiste oferują Nest Bank i Idea. Prawie darmowe są w ING, mBanku, BZ WBK czy też Millennium. Z tym, że za te prawie trzeb będzie zapłacić, jeśli nie spełni się pewnych wymagań. Jeśli korzysta się aktywnie z rachunku (stałe wpływy, płatności kartą) - to też będą za darmo Zerknij sobie może tutaj w jakim banku założyć konto tam znajdziesz wszelkie informacje w tym temacie .
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 14 Queries | GZIP : Off ]