Konferencja biznesowa, nowe kontakty

Tutaj zamieszczamy ogłoszenia na temat konferencji, szkoleń itp.
no avatar
User

szalawm

Posty

1

Rejestracja

1 maja 2016, o 10:00

Konferencja biznesowa, nowe kontakty

Postautor: szalawm » 1 maja 2016, o 10:02

Witam

Mam do przedstawienia ciekawy temat, którym jest konferencja biznesowa Vantis Holding - The Wealth Way.

Zostanie na niej przedstawionych kilka innowacyjnych projektów biznesowych, jak między innymi:

- rynek rozwoju osobistego umożliwiający dostęp do topowych trenerów (Beata Kapcewicz, Krzysztof Hillar) i szkoleń na wysokim poziomie, z zakresu rozwoju osobistego, tworzenia własnej marki, siły sprzedaży, e-marketingu i wielu innych

- rynek inwestycji - pomysły i współpraca w inwestycjach, w wielu branżach, np. rynek nieruchomości i sposób na zakup nieruchomości za niewielką część jej wartości - bez brania kredytu

- rynek kontaktów biznesowych, coś co jest najważniejsze dla każdego przedsiębiorcy. Na konferencji będą ludzie z całej Polski, którzy prowadzą najróżniejsze biznesy, w wielu branżach. Każdy będzie miał możliwość porozmawiać, wymienić się wizytówkami, doświadczeniami, kontaktami, nawiązać współpracę, czy pozyskać inwestora jeżeli ma ciekawy pomysł na zysk.

- biznes connect - nowo powstała platforma biznesowa, która pozwala na wypromowanie swojego biznesu w sieci, w kręgach Vantis Holding, na filtrowanie rynku i pozyskanie interesujących dla ciebie kontaktów.

Link do konferencji

http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przed ... ay-120718/Konferencja odbędzie się niedaleko Warszawy, w terminie 7 i 8 maj, w hotelu 4-gwiazdkowym, z noclegiem, z pełnym wyżywieniem i cateringiem. Po zakończeniu konferencji będzie zorganizowany bankiet.

Liczba miejsc jest ograniczona, bilety można zakupić w linku powyżej, lub u mnie, za 50% ceny - dostępne jeszcze tylko 3.Na konferencji będzie blisko 200 osób, każda z tych osób prowadzi własną działalność, albo zajmuje się ciekawym projektem. Ile potrzebujesz czasu na przeprowadzenie spotkań z taką ilością osób? Tutaj swoich potencjalnych partnerów biznesowych masz w jednym miejscu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.