komputer do grania

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

komputer do grania

Postautor: greta44 » 4 lis 2019, o 20:42

Od jakiegoś czasu chcę kupić komputer do grania. Aczkolwiek nie jestem pewna czy kupić laptopa czy komputer stacjonarny. Obecnie mam starego fska na którym winda ledwie co ciągnie. U mnie sytuacja wygląda tak, że pracuję przy kompie, więc jest to główny powód i motywacja do zakupu komputera. Nie mniej jednak lubię grać w gry i tu dylemat czy znajdę laptopa, który da mi możliwość pogrania w gry.
no avatar
User

tenderm

Posty

297

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: komputer do grania

Postautor: tenderm » 31 mar 2022, o 07:43

Przy takim komputerze ważne jest ,żeby mieć porządny dysk. Inaczej gra będzie bardzo długo się ładować, wczytywanie map również będzie bardzo powolne. Świetnie sprawdza się IRDM M.2 SSD
od kiedy go mam gdy działają płynnie, zapis, wczytywanie są bardzo szybkie. Komputer pracuje bardzo dobrze i płynnie.
no avatar
User

jojcik

Posty

102

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: komputer do grania

Postautor: jojcik » 14 cze 2022, o 12:16

jeśli chodzi o granie w sieci to poza dobrym komputerem warto też zadbać o szybki i stabilny internet. Nie od dziś wiadomo, ze najlepszy jest światłowód :) jeśli mieszkacie w Białymstoku to warto zerknąć na ofertę lokalnego dostawcy, firmy Elpos. Duży wybór pakietów, konkurencyjne ceny i wysoka jakość świadczonych usług.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

443

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: komputer do grania

Postautor: malgorzata80 » 16 lut 2023, o 05:32

Nikt nie chcialby się mierzyć z zepsutym laptopem, w szczegolności macbookiem - a jednak czasami trzeba. Dzięki https://gsmranking.pl/czy-warto-naprawi ... dac_sqrq.a jesteś w stanie się dowiedzieć, czy taka naprawa jest w ogole opłacalna.
no avatar
User

alicja.dura

Posty

1

Rejestracja

10 cze 2023, o 09:44

Re: komputer do grania

Postautor: alicja.dura » 10 cze 2023, o 11:31

https://gameflow.pl/ to doskonała strona internetowa dla miłośników gier komputerowych. Znajdziesz tam mnóstwo pomocnych informacji, recenzji, poradników i aktualności ze świata gier. Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem czy doświadczonym graczem, Gameflow.pl zapewni Ci doskonałe wsparcie i wiedzę, której potrzebujesz, aby cieszyć się swoimi ulubionymi grami. Przejrzyj ich bogatą bibliotekę treści i wejdź w świat gier komputerowych z pełnym zaangażowaniem dzięki Gameflow.pl!
no avatar
User

malgorzata80

Posty

443

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: komputer do grania

Postautor: malgorzata80 » 30 cze 2023, o 14:02

Powiem wam szczerze, że i ja zastanawiam się nad zakupem takiego komputera, bo ostatnio znacznie więcej gram. Jednak bez sprawdzenia ranking komputerów do gier na pewno nic nie będę kupowała w ciemno.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

488

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: komputer do grania

Postautor: Pawełdyg » 30 paź 2023, o 07:54

Ja swoj oddałem ostatnio do naprawy, dobrze że mamy dobry serwis komputerowy katowice bo inaczej to byłaby kapa i to dosłownie
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1624

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: komputer do grania

Postautor: krystynaaa » 29 kwie 2024, o 20:44

Obsługa informatyczna dostępna na stronie https://ngsolutions.pl/ cieszy się dobrą opinią. Wiele osób chwali tę firmę za profesjonalne podejście oraz skuteczną pomoc, którą świadczy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.132s | 15 Queries | GZIP : Off ]