Kolczyki z białego złota czy żółtego?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

alvernum

Posty

5

Rejestracja

18 gru 2020, o 07:49

Kolczyki z białego złota czy żółtego?

Postautor: alvernum » 12 lut 2021, o 12:20

Cześć,
Jakbyście mieli wybierać biżuterię ze złota to jaką bardziej preferujecie? Białe czy żółte złoto?? Nigdy wcześniej mnie miałam białego złota i nie wiem jak będzie sie zachowywać przez lata. Poczekam na wasze opinie.
no avatar
User

alvernum

Posty

5

Rejestracja

18 gru 2020, o 07:49

Re: Kolczyki z białego złota czy żółtego?

Postautor: alvernum » 1 mar 2021, o 12:11

alvernum pisze:Cześć,
Jakbyście mieli wybierać biżuterię ze złota to jaką bardziej preferujecie? Białe czy żółte złoto?? Nigdy wcześniej mnie miałam białego złota i nie wiem jak będzie sie zachowywać przez lata. Poczekam na wasze opinie.



Dzięki za podesłanie propozycji, ale już kupiłem świetną biżuterię od - https://markizasklep.pl/kolczyki-z-bialego-zlota Na żywo prezentuje sie jeszcze lepiej
no avatar
User

atama

Posty

249

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Kolczyki z białego złota czy żółtego?

Postautor: atama » 5 wrz 2022, o 14:07

Nosicie kolczyki tylko w uszach czy macie też przekłute inne części ciała ? za mną od jakiegoś czasu chodzi piercing nosa i ust :) jeśli szukacie dobrego studia w Warszawie to zdecydowanie warto zapisać się do Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej 32. Kacper, robi zabiegi sprawnie, ma doświadczenie i zna się na swoim fachu :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.138s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron