karma dla psów i kotów

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

myjcia

Posty

19

Rejestracja

6 gru 2021, o 09:20

Re: karma dla psów i kotów

Postautor: myjcia » 3 maja 2022, o 10:34

ja ostatnio kupuję karme specific. Trafiłam na nią w internecie i naprawde ma dobry skład, dodatkowo zwyczajnie smakuje mojemu pieskowi, co też jest bardzo dużym plusem, wiadomo ;) możesz sobie spojrzeć, dla kotów też chyba tam są :)
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: karma dla psów i kotów

Postautor: Hanik » 18 maja 2022, o 18:10

Warto wybrać dobrą karmę dla swego psa bo ona gwarantuje nam jego dobry rozwój i to, ze będzie psem pełnym energii. Postanowiłam postawić na karmę hipoalergiczną czyli taką, która jest pozbawiona alergenów. Spośród dużej oferty na rynku wybrałam Empire, karmę bez zbóż i kurczaka, polskiego producenta, który produkuje ją ręcznie w małych partiach.. Dzięki czemu mamy gwarancję jej dobrej jakości w każdym opakowaniu.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: karma dla psów i kotów

Postautor: nierra » 1 lis 2023, o 13:37

Szczenięta są radosnymi właścicielami, ale wymagają trochę pracy. Aby zapewnić szczęśliwe i dobrze wychowane szczenię, ważne jest, aby nauczyć je podstawowego posłuszeństwa, takiego jak siadanie, pozostawanie i przychodzenie na zawołanie. Aby uzyskać bardziej udane doświadczenie szkoleniowe, najlepiej jest znaleźć profesjonalistę szkolenie psa poznań który może zapewnić porady dostosowane do Ciebie i Twojego szczeniaka.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.068s | 12 Queries | GZIP : Off ]