KAncelaria

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Prowincja

Posty

3

Rejestracja

6 wrz 2021, o 08:55

KAncelaria

Postautor: Prowincja » 22 wrz 2021, o 13:32

Siemka

Szukam porządnej i skutecznej kancelarii adwokackiej we Wrocławiu. |Chojko ktoś zna kojarzy ma opinie? Wygląda ok a ja mam żonę na karku i już nie chcę być z nią.
no avatar
User

Prowincja

Posty

3

Rejestracja

6 wrz 2021, o 08:55

Re: KAncelaria

Postautor: Prowincja » 5 paź 2021, o 14:13

Prowincja pisze:Siemka

Szukam porządnej i skutecznej kancelarii adwokackiej we Wrocławiu https://rozwodznim.pl/podzial-majatku.html . |Chojko ktoś zna kojarzy ma opinie? Wygląda ok a ja mam żonę na karku i już nie chcę być z nią.
no avatar
User

arabika

Posty

1286

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: KAncelaria

Postautor: arabika » 20 paź 2021, o 19:09

Samych kancelarii jest naprawdę bardzo dużo i ja jestem zdania, że również warto jest wiedzieć co nieco na temat niektórych spraw. Właśnie dlatego ja również chciałabym polecić każdemu zapoznanie się z wpisem https://seniorzy24.pl/przepisanie-majat ... o-dziecko/ gdzie bardzo mądrze przedstawiono sytuację przepisania majątku za życia na jedno dziecko.
no avatar
User

ełka01

Posty

36

Rejestracja

7 lip 2021, o 07:09

Re: KAncelaria

Postautor: ełka01 » 18 lis 2021, o 21:40

Kiedy przyszło mi się rozwodzić z mężem to też wolałam mieć wsparcie adwokata. Od razu na początku zgłosiłam się do kancelarii Węgłowski, p. Łukasz zajął się moją sprawą od początku do końca. Od razu widać było, że ma w takich sprawach bardzo duże doświadczenie.
no avatar
User

Ania

Posty

164

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: KAncelaria

Postautor: Ania » 30 lis 2021, o 12:26

Witam. Gdyby ktoś z was potrzebował pomocy prawnika w Bydgoszczy lub okolicach, to polecam usługi mecenasa Karola Brysia. Prowadzi on kancelarię przy Nowym Rynku (bardzo dogodny dojazd). Jego kancelaria udziela on pomocy w zakresie różnych dziedzin prawa, m.in. prawo cywilne, rodzinne, opiekuńcze, karne, karnoskarbowe, gospodarcze, medyczne, prawo pracy i administracyjne. Reprezentuj klientów indywidualnych, spółki, przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą. Kompleksowo i profesjonalnie zajmie się każdą sprawą którą mu powierzycie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 14 Queries | GZIP : Off ]