Kampania AdWords dla każdego biznesu

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

sljak

Posty

4

Rejestracja

8 gru 2014, o 10:33

Kampania AdWords dla każdego biznesu

Postautor: sljak » 8 gru 2014, o 10:35

Docieraj do potencjalnych klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. To właśnie, w przeciwieństwie do odmiennych form reklamy, daje kampania reklamowa AdWords. Ponadto siecią reklamową objęte jest 80% stron na całym świecie. Reklamy trafią do wybranych, zainteresowanych Twoją propozycją klientów. stale informowany będziesz o wynikach jakie osiągasz z tej najbardziej mierzalnej formy reklamy.
Jestem certyfikowanym specjalistą AdWords i tak jak Ty jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, tak ja specjalizuję się właśnie w akcjach marketingowych w Internecie. Stale pogłębiam swoją wiedzę w tym temacie, korzystając ze wsparcia firmy Google. Zleć mi prowadzenie kampanii a jako nowy klient dostaniesz promocyjnie 2 miesiące zarządzania kampanią jako gratis. Każdy nowy klient AdWords otrzymuje również 250 PLN na kliknięcia. Poleć moje usługi znajomemu, a otrzymasz kolejny miesiąc prowadzenia i optymalizacji kampanii gratis.
Świadczę również usługi dodatkowe: wykonywanie stron opartych na WordPress, pozycjonowanie stron internetowych pod wybrane słowo kluczowe, tworzenie profili w mediach społecznościowych i wypełnianie ich contentem, wykonywanie banerów i logo, konwertowanie pików Word – PDF, PDF – Word i innych.
Zapraszam do współpracy!
Kontakt: email: s.kowalski@kowalskimark.com.pl Tel: 509674504
Skuteczna kampania AdWords dla każdego biznesu
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Kampania AdWords dla każdego biznesu

Postautor: bizz » 29 gru 2014, o 13:05

Polecam wam firmę http://skuteczni.pl/ zajmującą się pozycjonowaniem stron. Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Sprawdźcie ofertę firmy.
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: Kampania AdWords dla każdego biznesu

Postautor: OurellQa » 25 mar 2015, o 12:58

AdWordsy nie sa skomplikowane, wazne aby cały czas kontrolowac kampanie :)
no avatar
User

Francuzik

Posty

61

Rejestracja

17 wrz 2014, o 16:51

Re: Kampania AdWords dla każdego biznesu

Postautor: Francuzik » 8 cze 2015, o 21:05

To jest akurat bardzo fajny pomysł. Tego typu reklamy są bardzo skuteczne a z tego co wiem to ta firma http://funkymedia.pl/ , zajmuje sie tego typu reklamą. Wykonują takie kampanie z największą dokładnością dlatego też są tacy skuteczni
no avatar
User

ireneuszk

Posty

3

Rejestracja

2 lip 2015, o 11:23

Re: Kampania AdWords dla każdego biznesu

Postautor: ireneuszk » 2 lip 2015, o 11:30

czy ja wiem czy takie mało skomplikowane...może jak się prowadzi tylko kampanię dla swojej firmy, ale i tak trzeba dużo o tym czytać
no avatar
User

marekjanowski

Posty

3

Rejestracja

6 lip 2015, o 07:12

Re: Kampania AdWords dla każdego biznesu

Postautor: marekjanowski » 6 lip 2015, o 07:22

ja się właśnie zastanawiam nad rozpoczęciem takiej kampanii, ale raczej zlecę firmie niż sam się za to zabiorę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.239s | 12 Queries | GZIP : Off ]