Kącik dla dzieci w firmie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Thertor

Posty

37

Rejestracja

15 sie 2017, o 19:23

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: Thertor » 3 wrz 2017, o 20:28

W takim kąciku jeśli miałby być w jakiejś firmie, moim zdaniem idealnie sprawdził by się interaktywny projektor dla dzieci. Dzięki niemu dzieciaki miały by zabawę przez długi czas a dodatkowo w trakcie jej trwania uczyły by sie wielu nowych rzeczy. Pomyślcie o tym aranżując takie miejsce dla pociech :)
Awatar użytkownika
User

siwysiwy

Posty

5

Rejestracja

4 paź 2017, o 11:38

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: siwysiwy » 12 paź 2017, o 16:47

Lepiej byłoby zapytać o to jakiegoś speca z tej dziedziny. Dzięki temu można sobie zaoszczędzić naprawdę dość dużo problemów...
Bieganie zaraża chęcią do działania. Rozmraża zamrożone emocje. Rozsupłuje najbardziej zasupłane problemy.
no avatar
User

shih34

Posty

39

Rejestracja

24 sty 2017, o 15:14

Lokalizacja

Warszawa

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: shih34 » 17 paź 2017, o 14:22

Nie wiem, czy to dobry pomysł. Oczywiście dużo zależy od charakteru firmy i jej działalności, ale nie widzę siebie w pracy z dzieckiem/dziećmi
" Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć"
no avatar
User

Gemma28

Posty

3

Rejestracja

17 paź 2017, o 20:14

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: Gemma28 » 17 paź 2017, o 20:16

Taki kącik zawsze mile widziany, dzieci się zajmują i nie przeszkadzają innym gościom, a rodzice mogą spokojnie zjeść
no avatar
User

monia90

Posty

1

Rejestracja

18 paź 2017, o 14:11

Lokalizacja

Kraków

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: monia90 » 18 paź 2017, o 14:18

W salonie kosmetycznym, fryzjerskim kącik dla dzieci jak najbardziej. Nie jestem jednak przekonana, czy w "dużej" i "poważnej" firmie jest to na miejscu... Więc wszystko zależy, od charakteru firmy :)
Awatar użytkownika
User

ashlec

Posty

8

Rejestracja

18 paź 2017, o 12:59

Lokalizacja

Łódź

Re: Kącik dla dzieci w firmie?

Postautor: ashlec » 19 paź 2017, o 12:14

Przez chwilę myślałem, że chodzi o zabieranie dziecka do pracy na całe 8 godzin i zostawianie go w jakimś pokoju z animatorem zabaw, żeby nie przeszkadzało. Za dużo amerykańskich seriali się naoglądałem, a tam jest to dość popularne. W każdym razie, to dobry pomysł, bo wiadomo, jaką cierpliwość mają dzieci, które nudzą dorosłe sprawy. Byle tylko wyposażyć taki kącik w różne rodzaje zabawek i rzeczy do robienia, bo jak dziecko się szybko znudzi, to przyjdzie i będzie marudzić. W restauracjach i placówkach medycznych jest to dość popularne, u mnie jeszcze w bankach i ubezpieczalniach coraz częściej wydziela się takie miejsce dla dzieci. Grunt to żeby stało z dala od drzwi i tak, by rodzic miał pociechę na widoku.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 12 Queries | GZIP : Off ]