Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

Postautor: Jerzy Kowalski » 11 mar 2013, o 14:46

Witam, czy ktoś może mi polecić program do fakturowania do zainstalowania na kompie, w którym można zainstalować własne logo + rozl. Vat- 7? Wypróbowałem kilka, niestety nie mają takiej opcji.
Awatar użytkownika
User

Evidence

Posty

31

Rejestracja

26 sie 2012, o 16:36

Re: Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

Postautor: Evidence » 12 mar 2013, o 10:25

Testuje program Rafsoft, jak dotąd dobre wrażenie. Można modyfikować, ingerować w tresć szablonów, dodawać dane, logo itp. Istnieje możliwość ściągnięcia i przetestowania programu bezpłatnie, więc jak jesteś zainteresowany to spróbuj.
Fata prementia longos efficiunt, celeres fata benigna dies
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

Postautor: blackspade » 12 mar 2013, o 12:48

Witam, ja też mogę się podpisać pod Rafsoftem. Chociaż wcześniejsze wersje nie były do końca dobrze rozwiązane, to w '13 potencjał został dobrze wykorzystany. Wydaje mi się, że program dobrze się spisuje dla małych, średnich firm. Generuje w miesiącu ok. 55-60 faktur, nie mam problemów z użytkowaniem. Cena dobra, Generalnie mogę polecić.
no avatar
User

ToruX

Posty

9

Rejestracja

3 mar 2013, o 07:59

Lokalizacja

Toruń

Re: Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

Postautor: ToruX » 12 mar 2013, o 18:31

Od 3 lat korzystam w firmie z programu, który podali koledzy wyżej. Nigdy nie korzystałem z innego, ale przyzwyczaiłem się i w sumie to nie mam zarzutów, więc mogę go polecić. Posiadam wersję 2009, więc nie wiem jakie są nowości w 2013 - jeśli taka wersja już istnieje.
Pieczątki Kikuś Toruń robione w ekspresowym tempie. Poczytaj również fanpage Google+ lub Facebook na temat pieczątek Ex libris.
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

Postautor: Jerzy Kowalski » 13 mar 2013, o 09:18

blackspade pisze:Witam, ja też mogę się podpisać pod Rafsoftem. Chociaż wcześniejsze wersje nie były do końca dobrze rozwiązane, to w '13 potencjał został dobrze wykorzystany.



Dzięki, chyba o coś takiego mi chodziło, zgodnie z Waszą radą przetestuje i podejmę decyzję.
no avatar
User

valentyn

Posty

89

Rejestracja

2 sie 2013, o 08:05

Re: Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

Postautor: valentyn » 30 kwie 2014, o 14:54

ja korzystam z efaktury od kilku miesięcy i jestem zadowolony, można wystawić szereg różnych dokumentów np. faktury uproszczone, faktury zaliczkowe, noty obciążeniowe, kasa wyda; poza tym możesz spersonalizować szablon i przez 100 dni możesz za darmo testować program
no avatar
User

monika335

Posty

78

Rejestracja

28 wrz 2013, o 12:24

Re: Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

Postautor: monika335 » 2 maja 2014, o 12:08

Akurat narzędzia online do wystawiania FV ostatnio zrobiły się trochę modne. Oprócz tego wyżej jest jeszcze dostępny pogram https://afaktury.pl/ Dosyć rozbudowany, z wieloma funkcjami. Różne szablony, multidruk, FV w różnych językach, kontrola płatności, to tylko niektóre z cech tego programu.
no avatar
User

krl32

Posty

41

Rejestracja

17 lut 2014, o 12:23

Re: Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

Postautor: krl32 » 6 maja 2014, o 10:18

Internetowy program nie tylko do wystawiania faktur, ale też do prowadzenia uproszczonej księgowości: http://wfirma.pl/
Jest bardzo intuicyjny i jeżeli wprowadzi się poprawnie wszystkie dane to praktycznie księguje sam. Możesz wypróbować przez miesiąc za darmo, na prawdę super sprawa :)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

Postautor: kobietapracujaca » 9 lip 2015, o 13:27

Do wystawiania faktur dobrym programem jest Faktura Small Business Handel firmy Mega-Tech jest to wersja z magazynem.Ma też dożywotnią licencje na program przypisaną do NIP-u Twojej Firmy, jest także możliwość darmowej aktualizacji programu przez internet do najnowszej wersji przez okres jednego roku oraz pomoc techniczną (tel., e-mail) w razie problemów z programem w ramach ważnej aktualizacji.
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Jaki wybrać program do wystawiania faktur ?

Postautor: Eizzy » 3 sie 2015, o 13:43

A powiedzcie mi proszę jakie faktury wysyłacie papierowe czy elektroniczne? Coraz więcej firm korzysta z e-faktur bo jest to tańsze i tak się zastanawiam czy tez z tego nie skorzystać. Na http://www.efaktury.biz/korzysci/ piszą, że obsługa e-faktur jest bardzo prosta i do tego ma wiele korzyści. Co o tym sądzicie? Warto w dzisiejszych czasach?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 12 Queries | GZIP : Off ]