Jaki samochód kupić?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: oskarekwwa » 29 lis 2019, o 13:24

Kupno auta zależy oczywiście od budżetu, to nie jest jakaś filozofia. Jeżeli chodzi o mnie to postawiłbym na Lamborghini. Taki samochód to nie tylko innowacyjny design, ale moc silnika o której można tylko marzyć. Oczywiście sprawiłbym sobie takie auto jako drugie, bo wiadomo, że pierwsze auto zwykle służy do nauki jazdy, więc wówczas zdecydowałbym się na coś mniejszego, czyli takie auto które się wszędzie zmieści.
no avatar
User

rollos

Posty

106

Rejestracja

3 kwie 2020, o 20:08

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: rollos » 6 kwie 2020, o 10:38

Mi zawsze się marzył Jeep Cherokee, w końcu spełniłem marzenie, kupiłem go i jestem z niego w 100 % zadowolony. Samochód jeździ jak marzenie, ma dobre właściwości terenowe, jest wygodny i dobrze wyposażony. Tak samo jestem zadowolony z samego salonu gdzie go kupowałem – ADF Auto we Wrocławiu https://www.adfauto.pl/CMS/jeep/modele.html Cena była u nich rozsądna no i dostałem tam dobry pakiet ubezpieczeniowy, obsługa klienta zdecydowanie jest tam na plus.
no avatar
User

Mariusz80

Posty

13

Rejestracja

24 kwie 2020, o 08:26

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: Mariusz80 » 13 maja 2020, o 17:51

Dobre pytanie na które znam jedną odpowiedź - na pewno nie używany. Niestety to co znajdziemy na większości ogłoszeń jest zwyczajnie nie warte tych pieniędzy. Musimy brać poprawkę na jedno - do ceny należy doliczyć potencjalne naprawy jakie mogą wyjść podczas eksploatacji. Zazwyczaj ma to miejsce w ciągu kilku miesięcy od zakupu. To już o wiele korzystniej w perspektywie długofalowej będzie skorzystanie z opcji finansowania zakupu. U takich producentów jak Dacia można także skorzystać z możliwości wykupienia dodatkowego ubezpieczenia - https://www.daciafinansowanie.pl/ubezpi ... w-kredycie Taka perspektywa zapewni nam nie tylko bezpieczeństwo, a także spokój.
no avatar
User

teresaoros

Posty

70

Rejestracja

27 paź 2016, o 19:49

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: teresaoros » 19 maja 2020, o 15:21

Ja kupiłam dla siebie auto małe, które nie pali wiele, tylko do jady po mieście i do pracy. Teraz muszę je ubezpieczyć, jaką ofertę polecacie? Czytam właśnie ten https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/oc artykuł o ubezpieczeniach oc i myślę na co się zdecydować.
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: troll8 » 23 cze 2020, o 15:45

Po kupnie nowego auta na pewno przydadzą Ci się sprawdzone kosmetyki samochodowe. CO powiesz o nich https://kaiserdetailing.pl ? Moi znajomi kupują tam potrzebne akcesoria detailingowe jak i same kosmetyki. Ludzie chwalą sobie ich sklep, wiec nie powinieneś mieć problemu z kupnem tego czego potrzebujesz.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: Kleo » 27 cze 2020, o 07:13

rzeczywiście możesz sobie najpierw taki samochód wypożyczyć. Wynajem samochodów Katowice , Kraków czy Warszawa to popularne kierunki i szybko znajdziesz taką wypożyczalnie, która ma bogatą flotę :)
no avatar
User

yesyesyes

Posty

38

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:45

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: yesyesyes » 27 cze 2020, o 19:43

Koreańczyki mają dobre zawieszenie i są stosunkowo niedrogie np. tivoli, poza tym można zamówić nówkę w salonie od razu z instalacją lpg, wtedy eksploatacja wychodzi jeszcze taniej
no avatar
User

majanka

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2020, o 07:54

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: majanka » 22 lip 2020, o 07:59

Ktoś już tutaj pisał o wypożyczeniu wcześniej takiego samochodu, to rzeczywiście nie byłby taki zły pomysł. Wynajem samochodów Kraków to dość popularna usługa, ja najczęściej korzystam z comfortcar ponieważ nie wymagają ode mnie wpłaty zaliczki czy kaucji.
no avatar
User

ress

Posty

66

Rejestracja

6 cze 2017, o 07:20

Re: Jaki samochód kupić?

Postautor: ress » 9 wrz 2020, o 07:54

Co myślicie o ofercie Ford z Katowic? Z tego co widzę Ford ma na prawdę fajne samochody w cenach dla mnie dostępnych. Osobiście poszukuję auta rodzinnego i nie ukrywam, że moją uwagę przykuł Ford Mondeo. Spełnia moje wymagania gdyż odbyłem jazdę próbną i prawdopodobnie to właśnie na niego padnie wybór.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.142s | 12 Queries | GZIP : Off ]