Jaki program CAD wybrać?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Jaki program CAD wybrać?

Postautor: Konek » 14 lip 2021, o 07:32

Szukam dobrego programu CAD do tworzenia projektów budynków mieszkalnych, na jakim pracujcie i który według Was szczególnie warto sprawdzić? Mam nadzieję, że jakieś podpowiedzi nam się tutaj pojawią i jednak podejmiemy racjonalną decyzję dla naszego biznesu ;)
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Jaki program CAD wybrać?

Postautor: RafałSek » 14 lip 2021, o 07:33

Jeżeli będziecie potrzebowali skutecznego programu do tworzenia rozbudowanych projektów to tutaj zdecydowanie w mojej ocenie warto zwrócić uwagę na program ZwCAD 2021 dlatego jak macie trochę czasu to warto zajrzeć na ich stronę i jednak sprawdzić funkcjonalności, bazę nakładek i pobrać go sobie na miesiąc żeby dokładnie przetestować możliwości jakie zapewnia oraz przede wszystkim czy będzie się Wam na nim dobrze pracowało.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Jaki program CAD wybrać?

Postautor: EmilCh » 14 lip 2021, o 07:35

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o sam wybór dobrego programu to warto tutaj sprawdzić sobie ZwCAD w najnowszej wersji. Pełne wsparcie, duże możliwości, wysoka funkcjonalność i co najważniejsze realne podejście ze strony obsługi technicznej do wymagań klienta. Można liczyć m.in na Pełny zakres szkoleń, wersje 32 i 64 bit, czy również dobrze działającą opiekę techniczną.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Jaki program CAD wybrać?

Postautor: Konek » 14 lip 2021, o 07:36

O proszę dobrze wiedzieć! Dzięki wielkie za wskazówki i mam nadzieję, że też uda mi się znaleźć w końcu porządnego CAD-a :)
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Jaki program CAD wybrać?

Postautor: MaciejK » 14 lip 2021, o 07:38

Warto sobie jak najbardziej zajrzeć na stronę internetową ZwCAD https://www.zwcad.pl/ który działa świetnie. Przede wszystkim funkcjonalny, stabilny i ze świetnym wsparciem obsługi. Do tego zapewniają licencję bezterminową, wersje 32 i 64 bit i do tego różne wersje językowe :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.097s | 12 Queries | GZIP : Off ]