Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na Shopgold?

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Kleo

Posty

410

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na Shopgold?

Postautor: Kleo » 23 maja 2022, o 09:38

Czy znacie moduł płatności ratalnej, który będzie działał na platformie Shopgold? Coraz więcej klientek pyta o możliwość płatności w ratach oraz leasingu, a ja jeszcze takie opcji nie mam. Mam nadzieje, że ktoś z was miał do czynienia z takim system i coś mi doradzi ;)
no avatar
User

majanka

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2020, o 07:54

Re: Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na Shopgold?

Postautor: majanka » 24 maja 2022, o 09:47

Zdecydowanie polecam system iRaty. Jest, to dosyć powszechny system ratalny, dlatego możesz się na niego natknąć w wielu sklepach internetowych. Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące tego systemu, to pisz. Mam znajomego, który posiada go w swoim sklepie, więc mogę go o wszystko zapytać ;)
no avatar
User

Olek90

Posty

87

Rejestracja

24 mar 2022, o 16:25

Re: Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na Shopgold?

Postautor: Olek90 » 25 maja 2022, o 19:24

Potwierdzam :) System od iRaty jest zdecydowanie najlepszy i to nie tylko na platformie Shopgold. Jednym z jego największych plusów jest to, że możesz liczyć na prowizje od każdego zaakceptowanego wniosku kredytowego. Tak opcja, może być całkiem fajnym dochodem dodatkowym.
no avatar
User

Kleo

Posty

410

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na Shopgold?

Postautor: Kleo » 28 maja 2022, o 15:22

Oczywiście, że mam pytania ;) Pierwsze z nich, to czy ilość klientów w sklepie znaczni się zwiększyła od czasu podłączenia modułu iRaty? A drugie pytanie, to czy znajomy posiada namiary na firmę, która pomoże mi ten system wdrożyć? Z góry dziękuje za Twoją pomoc :)
no avatar
User

majanka

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2020, o 07:54

Re: Jaki moduł płatności ratalnej dla sklepu na Shopgold?

Postautor: majanka » 29 maja 2022, o 17:56

Ilość klientów w sklepie znacznie się zwiększyła. Jako, że znajomy posiada w ofercie produkty o znacznej wartości, to system ratalny w jego przypadku okazał się strzałem w dziesiątkę. Klientów przybywało mu z miesiąca na miesiąc.
Jeśli chodzi o firmę, która zajmuje się wdrażaniem systemu iRaty, to radził skontaktować się z nimi - https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 12 Queries | GZIP : Off ]