JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

max-shop_pl

Posty

13

Rejestracja

18 gru 2012, o 12:42

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: max-shop_pl » 7 maja 2013, o 11:51

Zawsze możesz otworzyć sklep internetowy, branża może być dowolna - to w końcu internet. Dodatkowo nie potrzebujesz nawet miejsca na magazyn, jeśli będziesz pracował w systemie drop-shopping (wysyłka towaru do klienta bezpośrednio z hurtowni). Nie zapomnij tylko o odpowiedniej szacie graficznej - to połowa sukcesu w przyciąganiu klientów, a nie ich odstraszaniu.
no avatar
User

ktkk

Posty

2

Rejestracja

9 maja 2013, o 10:34

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: ktkk » 9 maja 2013, o 10:48

Witam,

poszukujących pomysłu na własny biznes zapraszam do zapoznania się z ofertą franczyzową spółki WTG sp. z o.o. właściciela marki Liftboards - to ogólnopolski operator tablic reklamowych w windach.
Spółka ta posiada duże doświadczenie i dogodne warunki współpracy dla franczyzobiorców.
W razie pytań odsyłam pod numer 662 130 011.

Spółka zapewnia:

- standardy funkcjonalne i organizacyjne
- tablice reklamowe w preferencyjnych cenach
- materiały serwisowe w preferencyjnych cenach
- skrypty sprzedażowe
- dedykowany system CRM (customer relations manager) do zarządzania sprzedażą
- identyfikację wizualną
- stronę internetową
- indywidualny system CMS do zarządzania treścią na stronie internetowej
- system kup on-line
- system do zarządzania i ściągania należności
- materiały reklamowe (ulotki, broszury)
- materiały handlowe (wizytówki, teczki)
- standardy systemu franczyzowego i zorganizowanej sieci sprzedażowej
- projekty reklamowe
- reklamy audio i wideo
- obsługę graficzną i dtp
- skrypt mailingowy do masowej wysyłki wiadomości.

"Z nami ten biznes staje się prostszy."
no avatar
User

biznes_mlody

Posty

15

Rejestracja

29 cze 2013, o 15:10

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: biznes_mlody » 29 cze 2013, o 17:04

No dowożenie ludzi na śluby to na pewno nie przejdzie. Myślę, że taka firma miała by problem w dużym mieście, a co dopiero 40 tys. mieszkańców to naprawdę bardzo ciężko by było. Wydaje mi się, że taka firma szybko by się zwinęła. Skoro pizzeria nie to może kebab? W każdym mieście w Polsce są budki z kebabem i świetnie prosperują. Sądzę, że w twoim mieście bez problemu by można było się z tego utrzymać. Z resztą budki z kebabem są w dużo mniejszych miasteczkach. Co by tu jeszcze Ci doradzić... hmm... Ciężko mi powiedzieć, ponieważ ja jestem z większego miasta to za bardzo nie znam realiów takich mniejszych miejscowości. Nie wiem. Naprawdę nie jestem w stanie Ci pomóc. Chyba tylko Ci ten kebab pozostaje :D
no avatar
User

czarna_wołga

Posty

16

Rejestracja

29 cze 2013, o 17:30

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: czarna_wołga » 29 cze 2013, o 17:47

Może sklep mięsny otwórz? Moim zdaniem to dobry i opłacalny pomysł
Cięcie metalu wodą - http://ciecie-woda.pl/oferta
no avatar
User

biznes_mlody

Posty

15

Rejestracja

29 cze 2013, o 15:10

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: biznes_mlody » 29 cze 2013, o 17:54

No być może czarna_wołga ma rację. W końcu od małych wsi do wielkich metropolii ludzie jedzą mięso. Więc jakbyś miał lokal położony w dobrym punkcie, np. w centrum miasta to mógłbyś na tym zarobić całkiem dobre pieniądze. Wiadomo do tego potrzeba sporo wkładu finansowego. Te wszystkie lodówki, sprzęt do krojenia mięsa i sam lokal oczywiście to będzie sporo kosztowało. No, ale to może być faktycznie myśl i sądzę, że warto spróbować, bo przecież chyba trudno o lepszy pomysł w takiej małej miejscowości.
no avatar
User

bis

Posty

28

Rejestracja

18 cze 2013, o 20:52

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: bis » 9 lip 2013, o 23:52

Mój kolega też pochodzi z małej miejscowości. Zawsze interesowała go fizjoterapia więc postanowił wykorzystać to czego się uczył tyle lat i otworzył swój gabinet.
Prawie każdy w swoim życiu będzie musiał w końcu skorzystać z rehabilitacji i to było mottem jego działania.
Porozglądaj się w czym jest nisza na rynku i ją spróbuj wykorzystać.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: januszl » 10 lip 2013, o 07:05

Mam znajomą młodą dziewczynę mieszka na wsi. Pracowała przez rok jako sprzedawca i przez ten rok uczyła się tez angielskiego. Teraz siedzi przy komputerze i zarabia 10 razy tyle co w sklepie. Tu nauka poszła dobra drogą.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

wiercinska

Posty

8

Rejestracja

24 mar 2013, o 22:23

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: wiercinska » 10 lip 2013, o 13:46

Mój kolega skończył policealną szkołę na kierunku technik informatyk i w swojej wsi jest niezastąpiony. Poza tym jest to wieś letniskowa, więc się trochę rozreklamował o w okresie wakacji zbiera niezłe żniwo z turystów.
no avatar
User

Baryk

Posty

44

Rejestracja

23 lip 2013, o 12:38

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Baryk » 23 lip 2013, o 13:04

W małym mieście można spróbować otworzyć pralnie chemiczną.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: krzysztofol » 21 maja 2014, o 14:21

W małej miejscowości to największe szanse powodzenia ma biznes oparty na handlu. W miejscowościach do 20-30 tys spokojnie można otworzyć sklep z różnego rodzaju afrodyzjakami, perfumami z feromonami, gadżetami erotycznymi, suplementami diety itd. Spróbować można szczególnie gdy hurtownie oferują korzystne warunki współpracy.
Marże na poziomie od 100 do 200%, odroczenie płatności za towar, szybki czas realizacji zamówienia (gdy czegoś zaczyna brakować na sklepie) a najważniejszą opcją wydaje się być 6 miesięczna możliwość zwrotu towaru
Tego typu warunki współpracy znajdziecie np tutaj:
Tutaj masz
Kod: Zaznacz cały
http://eromed.pl/wspolpraca.html
dobry przykład.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 12 Queries | GZIP : Off ]